В Україні посилять перевірки кафе, ресторанів і транспорту через зростання захворюваності на COVID-19

В Україні посилять перевірки кафе, ресторанів і транспорту через зростання захворюваності на COVID-19

Наступного тижня в Україні посилять перевірки закладів громадського харчування та транспорту щодо дотримання карантину в умовах зростання захворюваності на коронавірус.

Про це йшлося на нараді у президента.

«Якщо заклади не стежать за тим, щоб люди були в масках, щоб була дотримана дистанція, заходи безпеки, то повинні нести за це відповідальність. Громадські місця повинні відповідати епідеміологічним вимогам під час карантину», — підкреслив глава української держави.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відзвітував, що з початку ослаблення карантину поліцейські здійснили більш як 2,5 тис. перевірок громадського транспорту.

Було зафіксовано 703 порушення, пов’язані з недотриманням заходів безпеки, несправністю транспортних засобів і проблемами з ліцензіями. На власників транспортних засобів накладено штрафи, загальна сума досягає 2 млн гривень.

Станом на 20 червня в Україні на коронавірус захворіло 35 825 осіб, з них 16 406 одужали, летальних випадків — 994. Добовий показник захворюваності знизився після трьох днів антирекордів. Останню добу показник залишається на високому рівні, захворіла 841 людина.

Через зростання захворюваності протягом останнього тижня уряд продовжив карантин до 31 липня з пом’якшенням з 22 травня. Водночас карантин буде адаптивним. Це означає, що скасовувати певні обмеження будуть тільки в тих регіонах, де це дозволяє робити епідемічна ситуація. В окремих регіонах карантин можуть посилити.

З 1 червня Україна перейшла на третій етап пом’якшення карантину: відкрилися спортзали, басейни, а також відновилися міжобласні та залізничні перевезення.

З 5 червня Кабмін дозволив повноцінну роботу кафе та ресторанів в рамках ослаблення карантину.

З 10 червня з певними обмеженнями дозволено працювати баз відпочинку, готелів і установам культури. Також відкриваються пункти пропуску на Донбасі, вони будуть працювати в обмеженому режимі.

З 15 червня Україна відновила міжнародне авіасполучення і відкрила пункти пропуску в усіх аеропортах.

Джерело: nv.ua

Pin It

Comments are closed.