Оздоровлення у дистанційному режимі – тренд останніх місяців

Оздоровлення у дистанційному режимі – тренд останніх місяців

Поступово люди почали ходити до спортзалів, але басейни поки на карантині, ми звернулися до відомого коуча, амбасадора фітнесу В’ЯЧЕСЛАВА КАЗАНЦЕВА щоб дізнатися про вихід з карантину та збереження гарної фігури для тих, хто перебував тривалий час у своїх квартирах. «Справді, під час самоізоляції людина потребує особливого дбайливого ставлення до здоров`я. Перебуваючи у закритому приміщенні багатьом не вистачило такого важливого ресурсу як кисень. Зараз важливо включатися у спортивний процес поступово, під наглядом фахівців, – розповідає автор інноваційного проекту «СКУЛЬПТОР ТІЛА» — В’ЯЧЕСЛАВ КАЗАНЦЕВ.

Цього року виповнюється три роки дітищу В’ячеслава.

Формула ідеального тренера: психолог, спортсмен-тренер, реабілітолог, дієтолог, друг. В’ячеслав Казанцев – мудрий, легкий у спілкуванні, з гумором, креативний, впевнений в собі, рухливий, часто вигадує щось нове. З ним завжди цікаво – він вміє підбадьорити, мотивувати…

В’ЯЧЕСЛАВ КАЗАНЦЕВ каже: «Ви маєте собі подобатися, фізкультура – це невід’ємний атрибут гармонійної особистості».

«Любіть себе, своє життя, поважайте людей і головне – робіть все з захопленням: це дійсно прикрашає життя»

В’ячеслав каже, що хороша генетика є лише основою природної базової не прикрашеної і початкової краси, а завдання людини протягом життя зберегти і вдосконалити те, що дав Господь.

В’ячеслав Казанцев налаштовує на те, що здоровим і красивим можна бути у будь-якому віці, – головне мотивація, бажання радувати себе тренуваннями три-чотири рази на тиждень та підтримувати організм смачною здоровою їжею, надихати себе особистими досягненнями, дорожити друзями і приємним спілкуванням, вчитися і бути здоровим попри обставини…

Людина здатна «зліпити» своє тіло і тримати його у чистоті духовній і фізичній. «Дійсно, справжньою ейфорією є те почуття, то натхнення, яке я відчуваю після після тренування. Найпрекрасніше почуття, яке можна уявити. Моя інноваційна програма «Скульптор Тіла»: – швидке, нешкідливе для здоров`я зниження ваги, – зміцнення здоров’я, – максимально якісне тіло », – говорить В’ячеслав Казанцев.

«Скульптор тіла» – комплексна програма, де в першу чергу стежать за здоров’ям і настроєм спортсмена, В’ячеслав особисто контролює моє харчування через «телеграм», це забавно і приємно. Кожен прийом їжі потрібно відправляти (фото) своєму тренеру, дієтологу.

Довідка:

В’ЯЧЕСЛАВ КАЗАНЦЕВ: FITNESS COACH, ONLINE TRAINER, МАСТЕР СПОРТА POWERLIFTING

Ми вдячні за розмову і рекомендації.

Фото використано з дозволу В’ячеслава Казанцева:

https://instagram.com/kazantsev.official

Pin It

Comments are closed.