Секрети Ізабелли Росселліні або як старіти красиво

Секрети Ізабелли Росселліні або як старіти красиво

У свої 68 років актриса відома не тільки ефектними роботами «Синій оксамит» Девіда Лінча та «Смерть їй личить» Роберта Земекіса, але й довготривалою співпрацею із косметичним велетнем Lancome. Представляти цей французький бренд їй випала нагода ще у 80-х, коли італійці було трохи більше 30 років. Зараз Ізабелла та Lancome знову возз’єдналися. Її приклад доводить, що вік – не перешкода красі, і жінка розповідає, як старіти з гідністю.

Догляд за шкірою

Ще в юності майбутня зірка почала використовувати крем для обличчя, емульсію для зони навколо очей та сонцезахисний флюїд. Актриса зізнається, що були часи, коли вона нехтувала засобами догляду для шкіри на сонці та в похмуру погоду. Але нещодавно Ізабелла знову почала приділяти більшу увагу продукції з SPF, бо вважає її важливою для збереження молодості, тому в жодному разі про неї не можна забувати жінкам.

Сьогодні в її щоденному доглядовому арсеналі також є антивікова сироватка для обличчя, яка скорочує зморшки, миттєво наповнюючи клітини вологою, а також гелі для вмивання та зволожувальні, омолоджувальні маски.

Косметичні процедури

Актриса проти косметологічного втручання та уколів краси. Точніше вважає, що це справа кожного, але робити собі різні ін’єкції, зокрема вколювати ботокс, не збирається, бо це суперечить її філософії життя. «Я тримаю власну ферму, їм виключно органічну їжу та не збираюся колоти у своє обличчя отруту, яка паралізує мої м’язи, хоч і в дуже маленьких дозах», – коментує зірка. Також справа в тому, що в дитинстві вона перенесла декілька важких операцій на хребті та одна думка про повернення до лікарні, навіть заради вродливої зовнішності, лякає Ізабеллу. Замість цього бажає старіти природно і красиво, як актриси Анна Маньяні або Симона Синьйорі, яких вона наводить як приклад: «Вони залишалися красунями і в дуже дорослому віці».

Відсутність негативного настрою

«Мені здається, позитивне мислення – це велика частина мене, і я вже народилася радісною людиною», – ділиться Ізабелла, яка завжди була щиро вдячна за все, що має. Звичайно, як і будь-яка красуня, вона стає незадоволеною, коли із віком бачить у віддзеркаленні неідеальну шкіру. Але водночас не засмучується через це, бо розуміє: час летить, все змінюється, і залишатися завжди молодою двадцятирічною дівчиною неможливо. Незважаючи на це, сьогодні актриса виглядає розкішно: гігієнічні помади та блиски для губ чудово підкреслюють її вуста, на щоках завжди легкий рожевий рум’янець, а виразні очі блищать, як і раніше.

Одягатися за віком

Вибирати одяг за певними правилами, виглядати виключно елегантно та стримано у старшому віці – це все для Ізабелли штампи. «Відома Айріс Апфель, наприклад, у свої 98 років надягає божевільні аксесуари і носить яскраві кольори та принти, а хтось комфортно себе відчуває в мінімалістичному одязі», – каже актриса. Тому не варто сліпо слідувати моді. Жінка вважає, що гардероб має бути відображенням характеру, душі та способу життя. Особисто для неї власний стиль – елегантність та індивідуальність, а все інше не має значення.

Допитливість

Саме завдяки несвідомому прагненню до пізнання чогось нового життя зірки більш насичене і яскраве. Кожен день наповнений різноманітними подіями, які роблять її щасливою. Чим би вона не починала займатися (зніматися у кіно, писати сценарії, брати участь у фотосесії), все робить із зацікавленістю, постійно питаючи себе: «А що буде, якщо…?». І радить саме так робити усім іншим.

Секрети Ізабелли Росселліні або як старіти красиво

Секрети Ізабелли Росселліні або як старіти красиво

Pin It

Comments are closed.