Україна – відкрита для культурного діалогу, а музика – найкраща мова дипломатії

Україна – відкрита для культурного діалогу, а музика – найкраща мова дипломатії

Український тенор Володимир Гришко поділився враженням від новини про перемогу своіх учнів на конкурсі в Італії.

«Для мене честь, що черговий раз мої вихованці (двоє учнів) здобули Гран-Прі на найпрестижніших конкурсах світу, я вболіваю за кожну дитину і вдячний Богу за можливість співати самому і навчати інших. Я пишаюся тим, що можу ділитися секретами із юними талантами. Як професор дуже ціную успіхи моїх вихованців. Ректор Максим Тимошенко підтримує юні таланти і вболіває за імідж України у світі – це потужна підтримка для моїх учнів, – ділиться враженнями Володимир Данилович.
Я щиро вдячний нашому ректору професору Максиму Олеговичу Тимошенку за підтримку, за віру у наших студентів, шляхетна родина Тимошенків завжди славилася покровительством талановитих митців”, – наголосив пан Гришко.

Під впливом мистецтва формується відповідне психологічне наповнення особистості, люди мають долучатися до прекрасного (концертів, творчих вечорів, вистав, тощо…), – коментує тему мистецтва у засобах масової інформації іміджмейкер Вероніка Чекалюк. У формуванні громадської думки тема мистецтва, театру (музики) – це дієвий інструмент, своєрідний прийом плацебо для підтримки гармонії у суспільстві, – мистецтво (музика) задовольняє відповідні потреби і формує певні власні уявлення, виконує адаптаційну функцію, налаштовує на певний настрій, сприйняття, якісне мистецтво – лікує душі. В умовах політичних і воєнних конфліктів суспільство особливо загострено реагує на інформацію в ЗМІ. Внаслідок життєвих криз люди стають більш чутливими – тому саме МИСТЕЦТВО набуває психотерапевтичних функцій», – долучається жо привітань юних талантів, підсумовує важливість теми успіху митців іміджмейкер Вероніка Василівна Чекалюк.

«Творення іміджу – процес щоденний, це стиль і спосіб життя кожного, що в сукупності створює історію і репутацію. Мистецтво – яскрава позитивна тема, що напряму впливає на сприйняття України у світі. Імідж держави – це стереотипний образ у масовій свідомості, і водночас – це емоційно забарвлене уявлення про державу, що формується під впливом публічних меседжів, мистецьких інформаційних приводів», – аналізує тему репутації України фахівець з іміджелогії.

Діана Дафина (журналіст)

Pin It

Comments are closed.