Співачка і композитор Катя Гройс представила нову композицію

Співачка і композитор Катя Гройс представила нову композицію

Українська співачка і композитор Катя Гройс, представила свій новий хіт «Zamanila». Абсолютно новий стиль, нова сторінка в історії творчості дівчини. Після лірико-драматичної композиції «Не йди» співачка поставила крапку на минулому і вирішила впевнено підкорювати своїх слухачів новим стилем.

Пісня про впевнену в собі дівчину, яка зробила свій вибір – бути тією, заради якої він піде на край світу. Засліплювати всіх своєю красою і посмішкою, зводити з розуму силою духу, енергією і сексуальністю. Врешті-решт «Той самий» не зможе встояти перед нею, він втратить силу і здасться в полон. Катя вирішила підняти тему впевненості, рішучості і сили жіночого характеру. Що не дивлячись ні на що, жіноча стать може дарувати любов, прагне до досконалості, підкорювати цей світ і заманити до себе найкращого чоловіка!

Катя Гройс – співачка, автор пісень, композитор, переможниця численних вокальних фестивалів в Україні та Європі. Учасниця телешоу і проектів (Київ Вдень і вночі, Панянка-Селянка, Богиня шопінгу і багатьох інших), інста-блогер (13,5 тис. живої аудиторії).

Нова композиція вже в ротації на радіо “Power FM” та радіо “DJ FM”.

Pin It

Comments are closed.