Мексиканський наркокартель показав своє озброєння

Мексика відома своїми злочинними угрупованнями, які заробляють на торгівлі наркотиками і рекеті. На минулому тижні президент країни Андрес Мануель Лопес Обрадор відправився в регіон країни, який контролює наркокартель Jalisco New Generation Cartel (CJNG). З цього приводу бійці картелю опублікували двохвилинний ролик, на якому показали своє озброєння, бронетехніку і амуніцію.

Розмахуючи руками і гвинтівками, члени картелю кричать: «Тільки люди Менчу». Це прізвисько їхнього лідера, одного з найбільш розшукуваних наркобаронів.

– Вони посилають чіткий повідомлення, що вони правлять Мексикою, а не Лопес Обрадор, – цитує Майка Віджая, колишнього начальника відділу міжнародних операцій Управління по боротьбі з наркотиками США, видання The New York Times.

Президент Мексики, на відміну від своїх попередників, обрав більш м’яку політику боротьби зі злочинними угрупованнями в країні. Він бореться з першопричинами їх виникнення: бідністю і безробіттям серед молоді. Але експерти вважають, що стратегія «обіймів, а не куль» тільки підбадьорила кримінальні угруповання, які відчули свою безкарність.

Pin It

Comments are closed.