Володимир Гришко: “За ім’я треба боротися кожен день”. І за це моє ім’я, мій титул “Маестро”, я борюся кожен день в інтересах України

Володимир Гришко:

28 липня святкує ювілей Амбасадор культури у світі – Володимир Гришко.

Журналісти нашого видання отримали запрошення від Маестро для ексклюзивного інтерв`ю і філіжанки капучіно з вишуканим тортом «Маестро».

Володимир Данилович Гришко — Народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Т.Г. Шевченка, нагороджений Орденом князя Ярослава Мудрого V ст., повний кавалер ордену За заслуги, соліст Metropolitan Opera, соліст Маріїнського театру з 1996 по 2006 рік

Пане Гришко, Ви захистили дисертацію у Дипломатичній Академії України, Володимир Данилович, Ви дипломат, як можете прокоментувати те, що підручники мають дещо пропагандистське забарвлення і покоління українців має різне сприйняття історії держави, як наслідок змінюють назви вулиць, руйнують пам’ятники, тощо?

Ви добре підготувалися, ґрунтовно вивчили мою біографію, поважаю професіоналів своєї справи, а особливо журналістів. Питання справді дуже актуальне, з історично-політичного погляду, є дуже небезпечними переписувати минуле під певним кутом зору. Той, хто надає накази науковцям спотворювати минуле, – давати у підручники прикрашене викривлення історії, має розуміти наслідки своїх вчинків, знати, що таким чином він зазіхає на фундамент країни на долю нації та розкіл поглядів і розподіл на групи наших громадян.

Володимир Данилович, Ви продовжуєте дипломатичну діяльність, як плани, які проекти, чи Вам імпонує теорія і аналіз історії?

Безумовно, я зацікавлений у дипломатії, усі мої культурно-мистецькі проекти мають дипломатичний аспект і піднімають рейтинг України у світі, зокрема моїми зусиллями було організовано візит королеви опери Монсерат Кабальє, неперевершеного Лучано Паваротті, гастролі Маріїнського театру до України. Я понад 5 років перебуваючи у Китаї, навчав студентів і маю Академію Мистецтв, по всьому світу знають Україну як унікальну і талановиту націю. Нині є багато планів і проектів на довгострокову перспективу. Як казав великий кутюр’є, мій друг, Михайло Воронін: “За ім’я треба боротися кожен день”. І за це моє ім’я, мій титул “Маестро”, я борюся кожен день в інтересах України.

Шановний Маестро, пане Володимире, дякуємо за відверту розмову і приємне спілкування. Успіхів Вам і многая літа.

Журналіст: Діана Дафина

Фото з архіву Володимира Гришка

https://www.instagram.com/maestro.grishko_official/

Pin It

Comments are closed.