У Дніпрі нарешті дозволили добудувати метро

У Дніпрі нарешті дозволили добудувати метро

Метрополітен міста Дніпро дозволили добудувати. Мовиться про надання дозволу на проведення вибухових робіт, без яких добудова унеможливлювалася, а підрядник припинив роботи на понад рік.

Цей дозвіл просили в Головного управління Державного агентства з питань праці в Дніпропетровській області, причому майже рік. Про це розповів заступник Дніпровського міського голови Михайло Лисенко у фейсбуці.

Чиновник поскаржився на бюрократію: мовляв, щоб цей папірець (дозвіл) отримати, витратили 279 днів і 400 кілограмів документів.

Метро у Дніпрі почали будувати з 1981, запустили у 1995. У плані передбачали 9 станцій, але побудували тільки 6 на одній лінії. Так вони досі й функціонують (це одне з найкоротших у Європі метро).

Будівництво ще трьох станцій почали у 2018 та планували відкрити до 2021 року. Через бюрократичні перепони відкриття нових станцій відклали вже щонайменше на 2023 рік.

Щоб здати три нові станції – “Театральну”, “Центральну” й “Музейну” – у 2021 треба було прокласти підземні тунелі крізь граніти, які потрібно підривати.

Справа з дозволом на проведення вибухових робіт, власне, й тягнулася понад рік, через що робота будівельників (турецька компанія Limak) зупинилася.

Джерело: 24tv.ua

Pin It

Comments are closed.