Олександр Пономарьов допоміг здійснити мрію українській співачці

Олександр Пономарьов допоміг здійснити мрію українській співачці

Українська співачка Ольга Доля на сторінці в Instagram поділилась історією свого шляху до музичної кар’єри:

https://www.instagram.com/p/CDQ7Y93nPqX/

За словами виконавиці, найважливішу роль в здійсненні її мрії зіграв Олександр Пономарьов, який став не тільки наставником, а також допоміг їй повірити в свій талант і записати авторські композиції.

“Олександр мудрий наставник, який вміє вчасно дати правильну пораду. У нас склалися теплі та відкриті відносини. Саме його приклад та віра в творчий потенціал відкрили мені дорогу в український шоу-бізнес”, – зазначила Ольга.

Артистка зізналась, що її дорога до музики була довга. Вона отримала музичну освіту та свою кар’єру зв’язала з IT- технологіями, фітнесом та викладацькою діяльністю.
Ольга додала, що завдяки порадам Олександра, вона знайшла гармонію з собою і кожен день займається творчістю, тим самим здійснюючи свою мрію.
“Час – це найцінніший ресурс, будь-яка справа потребує постійної роботи над собою, ризику та руху вперед, незважаючи на страх” – такі слушні поради давав мені гуру української музики”, – поділилась Доля.

Зазначимо, Ольга Доля презентувала нову відеороботу “Лише до тебе”, яку присвятила всім, хто відчуває невпевненість на шляху до мрії.

«Йдіть до своєї мрії, тільки до неї. Ризикуйте, робіть помилки – це єдиний шлях до самого себе”, – закликає співачка.

Pin It

Comments are closed.