5 сезон “Дует iз зіркою” відбудеться 30 серпня у “SKY family park”

5 сезон “Дует iз зіркою” відбудеться 30 серпня у “SKY family park”

Проект проводить ГО « Мистецька ліга», спільно із єдиною в Україні школою естрадного та джазового мистецтва та школою вокалу KievArtMusic за підтримки Міністерства Культури України та Департаменту культури Виконавчого органу Київради.

Благодійний творчій проєкт “Дует iз зіркою” започатковано з метою привернути увагу спільноти до проблем соціалізації дітей з обмеженими можливостями та адаптації їх у суспільстві методами та засобами культури

Проект являє собою щорічні телевізійні концертні програми, в яких учасники (діти), відібрані в ході попередніх прослуховувань, співають дуетом із Зірками української естради та джазу.

Благодійний творчій проєкт “Дует із зіркою” об’єднує зусилля держави, бізнесу, освітніх та лікувальних структур. У ньому беруть участь як відомі особистості нашої Держави, так і окремі громадяни, яких об’єднує одна спільна мета – соціалізація дітей з обмеженими можливостями і можливість адаптації їх в сучасному суспільстві. Крім того, залучаючи до участі в проекті творчих дітей та молодь, ми формуємо в суспільстві відповідну культуру спілкування з подібними дітьми. Проєкт «Дует із зіркою» знаходить цілеспрямовану підтримку в органах державної влади та серед пересічних громадян. Він широко висвітлюється численними органами масової інформації та адаптований для реалізації засобами телебачення.

Проєкт ставить за мету налагодити діалог між суспільством та всіма учасниками, які задіяні в важливому процесі промоції інклюзії в країні

Саме тому до проекту залучилися, та активно з ним співпрацюють відомі особистості. В концертах проекту приймали участь Народна артистка України Ніна Матвієнко, Народна артистка України Ірина Білик, народна артистка України Наталія Бучинська,Народний артист України Анатолій Гнатюк, популярні українські співаки Катя Chily, Scarlett, Laud, Сергій Костецький,гурт The ВЙО, гурт Антитіла та багато,багато ін.

Забезпечують інформаційну підтримку проекту та сприяють поширенню ідей інклюзії в суспільстві, наші постійні партнери: Радіо “Країна ФМ”, радіо “КультураUA, ТВ канали М2, Україна, «Культура», «ДжазхаузТВ», ЄКО ТВ, журнал для дітей “Я сам (а)”, журнал для дітей “Пiзнайко”, журнал “Ukrainian people”, журнал «Shikolad» журнал «Finansoff», журнал «Однокласник», інтернет портали: TuT-Ua.com , VTrendi.com.ua, Бета, Эмоджи, Финансоф, 44 ua, Lucky Ukrain .

Якщо Вам теж не байдужі проблеми соціалізації дітей з особливими потребами у нашому суспільствs – приєднуйтесь, ми чекаємо на Вас, адже добрі справи об’єднують!

Довідка : (095)516-11-28

Pin It

Comments are closed.