Українські зірки знялися ню в фотопроєкті «Антиейджизм» фотографа Trisha

Українські зірки знялися ню в фотопроєкті «Антиейджизм» фотографа Trisha

З 9 вересня до 9 жовтня в Києві в просторі Dialog Hub пройде виставка соціально-провокаційного проєкту «Антиейджизм. Вік не має значення» фотографа Trisha. Підтримали ідею і знялися у фотосесії в жанрі ню українські селебріті, серед яких Ольга Сумська, Ірина Білик, Діма Коляденко, Монро, Василиса Фролова, дует Анна-Марія, Катя Бужинська, Анна Добриднєва та інші. Мета фотопроекту — показати красу, свободу, сміливість і сексуальність поза часовими рамками і стереотипами, навчити приймати і любити себе у будь-якому віці. Вхід на виставку безкоштовний.

У відвідувачів буде ексклюзивна можливість побачити дві частини проєкту «Антиейджизм». Перша глава фотопроєкту була знята у лютому. Тоді в об’єктиві Trisha з’явилися дев’ять дівчат — група подруг «Стильні Метелики», як вони себе називають. В продовження фотоісторії ідею підтримали українські селебріті, які роздяглися для зйомки Trisha.

«Після виходу першої частини проєкту я почала отримувати десятки листів подяки від жінок 40-60+ років, і вони всі хотіли долучитися. Мій світ перевернувся, — ділиться Trisha. — Проєкт викликав резонанс, і тут же було прийнято рішення знімати другу частину з українськими знаменитостями. Такого роду фотозйомка — це вже вихід із зони комфорту, навіть для артистів. Це екстрим і виклик. Але завдяки сміливості і відкритості наших учасників, все вийшло! Я вірю, що тепер ще більше людей звернуть увагу на цю проблему».

За словами фотографа, проєкт показує, наскільки не важливі деякі суспільні стереотипи, які заганяють нас в депресії і сприяють розвитку комплексів. А зйомка «Антиейджизм» — це перший крок на шляху до формування нового соціального тренду на сексуальне тіло у будь-якому віці і розвитку толерантності до вільної демонстрації тіла, незалежно від цифри в паспорті.

Команда творців фотосету «Антиейджизм. Вік не має значення» дякує друзям проєкту — компаніям SHIK Cosmetics, FitnessFood і PMHUB — які підтримують його цінності і допомагають показати виставку Trisha ще більшій кількості людей.

«Впевнена: у нас є можливість навчитися приймати людей такими, якими вони є. Сьогодні я відчуваю в собі сили вчити цьому, — ділиться Trisha. — Я вже думаю про те, що було б круто залучити голлівудських селебріті до участі в проєкті. Кажуть, мрії здійснюються. Усьому свій час».

Pin It

Comments are closed.