Капітан Руслан Данилюк: Подорожі – це не марнославство – це час натхнення, часто мудрість приходить мандрівникам зі стажем

Капітан Руслан Данилюк: «Подорожі – це не марнославство – це час натхнення, часто мудрість приходить мандрівникам зі стажем»

Руслан вправно курсує по просторах Дніпра, в його очах відображається захід сонця і блиск води, він завжди веселий і радісний, бо вміє цінувати життя і дарує гарний настрій своїм друзям. Руслан любить Україну і кожного ранку з великою гордістю підіймає жовтоблакитний стяг перед тим як вирушити у плавання. Подорож-терапія спонукає більше любити й поважати себе, відкривати світ, розвивати свої таланти.

Рекомендовано подорожувати усім без вийнятку: меланхолікам, трудоголікам та ідеалістам. Пізнавати світ і самого себе. Коли мандруєш виникають нові цікаві прості думки про сенс буття, про цінність часу. Подорожі – це не марнославство – це час натхнення, часто мудрість приходить мандрівникам зі стажем.

Ми звернулися до відомого яхтсмена, капітана легендарної шхуни «Воля» Руслана Данилюка: «так Дніпро – це неймовірна ріка, котру щоразу бачиш по-новому, він могутній і загадковий. Я капітан яхти “Воля”, яка належить родині Михайла Булгакова.

Історія за посиланням:

Борт яхти «Воля» – це неймовірний світ, кожна подорож неймовірна, цікава й емоційна, історично-пізнавальна. Яхтинг – світ безмежної свободи, де є тільки ви і природа. Над головою – блакитне небо, внизу – водна гладь, а по обидві сторони – дивовижні пейзажі дніпровських берегів. Чому саме “Воля”? Яхта з самого початку будувалась для комфортного відпочинку на Дніпрі, а не перероблювалась зі старих шлюпок. Це і не спортивна вузька яхта з мінімальними зручностями. У “Волі” ширина палуби 3 метри! На палубі гості розташовуються на м’яких матрацах і ми милуємося краєвидами України.

Відео:

Головна родзинка яхти – комфорт і гостинність. Залюбки я розповідаю гостям цікаві історії зі своїх океанських походів, знайомлю з морськими звичаями та історією Києва і Дніпра. До речі, постать письменника Михайла Булгакова додала загадковості яхті. Приходьте, пізнавайте світ, відкривайте Київ з води, Дніпро – прекрасний», – підсумовує капітан яхти “Воля” Руслан Данилюк і прямує на зустріч новим пригодам і романтичним історіям. Успіхів, Капітане, нехай лагідний вітер впевнено підтримує вітрила в тонусі. Цікавих пасажирів мудрому капітану Руслану, попутного вітру в вітрилах, швидкоплинних хвиль, дороговказних зірок на небосхилі. Нехай кожен день плавання відкриває нові грані могутнього Дніпра.

Статтю підготували:
Іваненко Ганна, Степаненко Олег,
Ковтуненко Надія, Штрухецька Олена.
За фото вдячні капітану Данилюку Руслану http://yachtvolia.kiev.ua

Pin It

Comments are closed.