Загадковий світ мистецтва очима професора Поживанова

Загадковий світ мистецтва очима професора Поживанова

Вітаємо професора, науковця і художника Михайла Поживанова – доктора технічних наук з відкриттям авторської виставки.

У галереї «АВС-арт» відкрилася виставка де зібралися найближчі друзі, журналісти і шанувальники творчості Поживанова, серед почесних гостей:

Алекс Ленартс – Посол Короліства Бельгії в Україні: «Мистецтво – це особливий погляд на світ, мені цікаво те, як живе сучасна Україна».

Степан Бойчук, представник Дипломатичноі місії в Україні: “Міжнародний комітет по захисту прав людини»: «Цього вечора я побачив Михайла Поживанова-художника, раніше знав про нього лише як про політика. Вітаю з відкриттям вернісажу”.

Вероніка Чекалюк, науковець, іміджмейкер: “З паном Михайлом нас пов’язують більше десяти років дружби, Професор Поживанов завжди по особливому ставиться до життя, він любить спорт, науку, свою родину, а коли розповідає про живопис, то буквально розквітає – захоплює своїм світоглядом, довкілля Поживанова у яскравих барвах і це автор демонструє у своїх роботах. Вітаю з відкриттям виставки і бажаю творчої наснаги”, – підсумовує пані Вероніка.

#XENA, білорусько-українська співачка, автор пісень, головний редактор VTrendi.com.ua та TuT-Ua.com, директор міжнародної івент-агенції “Hello Event”, волонтер, зоозахисник: “Талановита людина – талановита в усьому! Саме цей вираз спадає мені на думку, щоб охарактеризувати діяльність пана Михайла. Яку б посаду він не обіймав, який проект не очолював, його завжди супроводжує успіх. Щиро вітаю з відкриттям виставки і бажаю подальшого розвитку та злетів як в мистецтві, науці так і в політиці!”

Автор: Анна Вінценковська.

Pin It

Comments are closed.