Білоруську співачку Альону Ланську користувачі соцмереж розкритикували за виступ на концерті в підтримку Лукашенко

Білоруську співачку Альону Ланську користувачі соцмереж розкритикували на виступ на концерті в підтримку Лукашенко

Білоруська співачка Альона Ланська, виклала селфі з виступу у Мінськ-Арені, організованого оточенням Олександра Лікашенко на його підтримку.

“Сьогодні в Мінськ-Арені пройшов форум білоруських красунь нашої країни. Кольори вечора зелений та червоний ” – підписала фото артистка.

Цей пост викликав шквал негативних коментарів:

“Дівчино, як ти будеш з цим жити тепер. Заспівала для господаря, що калічить свій народ… Чи спеціально усі вилазять на світ, щоб вас потім знати, прикоритних…
Стільки брехні! Соромно за вас і таких як Ви.”

“Насолоджуйтесь поки можете. Вам цього ніколи не пробачать у вільній і незалежній Білорусі!”

“Скільки коштує совість?”

“Такого ганебного концерту народ давно не бачив !!! Практично усі промови – читання з аркуша, а що від себе говорили – це такий дебілізм, лився жах! Не концерт, а сором!”

“Танцюйте і співайте далі на покалічених долях людей! Ми ніколи це не забудемо! Бумеранга вам!”

“Не знаю на яких каналах Цепкало і Тихоновська щось говорять (на БТ і ОНТ І СТВ) їх точно немає, а ось я живу біля в’язниці на Окрестіно, і сама особисто бачила і чула, як катували і мучили людей з 9 по 11 серпня.”

“Повне розчарування. Підтримати вбивства, насильство, тортури, згвалтування, лицемірство – це ганьба.”

“Який цинізм і ганьба! Танці на кістках. Розкажіть на своєму “форумі білоруських красунь” сотням постраждалих жінок, побитих і морально покалічених.”

“Круто! Одразу видно на якому дні перебуває наша естрада і білоруські «зірки».
Виступити на концерті в підтримку насильства і диктаторського режиму божевільного діда, на який звозили людей з усієї країни під погрозами звільнення з роботи, так ще й додуматися похизуватися цим на своїй сторінці в instagram. А можливо впасти ще нижче?”

“За насильство! За тортури! За відсутність закону! За побиття! За смерті мирних громадян! За примусове відвідування! За 11 квітня в метро! За свободу вибору і волевиявлення! За конституцію! За стабільність рабства!”

“Серйозно? Ми в Росії хвилюємося за Білорусь і білорусів, а Ви, будучи білорускою, ось так берете і продаєтеся, зраджуючи своїх побратимів? Ганьба!”

Білоруську співачку Альону Ланську користувачі соцмереж розкритикували на виступ на концерті в підтримку Лукашенко

Pin It

Comments are closed.