Тетяна Пчельнікова: Як художниця я створила лінію акварельного текстилю BeeTpainting

Тетяна Пчельнікова: Як художниця створила лінію акварельного текстилю BeeTpainting

Як художниця створила лінію акварельного текстилю BeeTpainting.

Це український бренд домашнього текстилю та аксесуарів одягу з екологічними принтами картин художниці Тетяни Пчельникової, засновниці бренду.

Чому мені захотілося створити лінію текстилю для дому?
«Я пишу картини, а за першою освітою- конструктор одягу. Десь наприкінці пришлого року я побачила британські магазини-студії у художніц- акварелісток з текстильними виробами. Помітила, що усі вони себе позиціонують як національні бренди. Задалася питанням – чому в Україні немає таких ексклюзивних виробів національного виробника для українських покупців? Чому ми користуємося текстилем масового виробництва, який часто естетично не “на висоті». Через низьку ціну? Але ж іноді хочеться відчути. що твій будинок і ти сама унікальна, отримувати насолоду, випробувати хвилювання, радість, здивування від речей, які тебе оточують. І ще знати, що це український бренд.
Саме цього мені і захотілося досягти – доставляти естетичну насолоду такими повсякденними речами, як сумочки, косметички, подушки, рушники, елементи одягу. Так і народився мій текстильний проект.»
Всі малюнки для принтів – це акварель або олійний живопис ручної роботи. Енергетика кожної живописної роботи унікальна.
Ми використовуємо тільки натуральні тканини-бавовну та льон.

Компанія, з якою я співпрацюю з друку використовує барвники з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище і не містять азот. Це друк за італійською технологією, який передбачає обробку тканини перед нанесенням зображення. Це і попередня усадка тканини, і зняття апрета (покриття, що наноситься майже завжди на натуральні бавовняні тканини). Тому малюнок як би вдруковується в тканину. Вона не линяє при пранні. Яскравість фарб зберігається на довгі роки.

Ми робимо упаковку для своїх текстильних виробів – багаторазову тканинну сумочку – із залишків та відкрою матеріалів, що скорочує відходи і усуває необхідність в одноразової пластиковій упаковці.

Головний посил проекту Акварельного текстилю BeeTpainting – краса та екологічність!

https://www.instagram.com/beetpainting/
https://www.facebook.com/BeeTPaintings/

Тетяна Пчельнікова: Як художниця створила лінію акварельного текстилю BeeTpainting

Тетяна Пчельнікова: Як художниця створила лінію акварельного текстилю BeeTpainting

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *