Зірка “Голосу країни” KAREENA представила перший сольний трек

Зірка “Голосу країни” KAREENA представила перший сольний трек

Випускниця проєкту “Голос країни” і підопічна співачки Лєни Темникової 17-річна KAREENA представляє свій перший сольний сингл про вибухові відносини.

Ментос і Кола” – таку назву носить панк-поп трек зірки молодої сцени. І він – про бурхливі стосунки і непередбачувані реакції, які перевертають догори дном, проте, цитуючи слова пісні, “это не любовь”.

“Вперше почувши демо треку, я відразу згадала свою історію. Ти зустрічаєш людину, з якою дуже весело, супер цікаво, насичено, здається, що так буде завжди. Але, потім від передозу емоцій ти вигораєш. Ці спогади залишаються в пам’яті спалахом, але зате яким яскравим! І, можливо, назавжди”

“Ментос і Кола” друга робота співачки. Першим в плейлисти слухачів залетів TikTok-фіт з Лєною Темниковою “Фаталити”, прем’єра якого відбулась кількома тижнями раніше. За набраною швидкістю можна сміливо припускати, що зупинятись KAREENA не має наміру і до кінця року представить ще не одну роботу, поза правилами і жанрами.

Відомо, що незабаром також відбудеться реліз відео на трек, який екранізує ті самі вибухові почуття представниці нового музичного покоління KAREENA.

А поки, скачати і слухати перший сольний сингл KAREENA “Ментос и Кола” можна вже зараз на всіх музичних платформах.

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *