Honda має намір виграти у Формулі-1

Honda має намір виграти у Формулі-1

Команда Mercedes лідирує в Формулі-1 з 2014 року. У кожному сезоні вона вважається явним фаворитам — суперникам практично нічого протиставити німецької компанії. Однак у 2022 році розстановка сил може помітно змінитися. Про це розповів генеральний директор Red Bull Racing Крістіан Хорнер.

Навіть найкращі гонщики помиляються. На Гран-прі Росії на Mercedes зробили серйозний тиск. Піт-стопи у Honda були близькі до рекордних показників. Крістіан намір і далі тісно співпрацювати з японською командою, досягаючи загальних цілей. В історії Формули-1 вже була відображені моменти, коли домінація Mercedes закінчувалася.

В 2021 році Хорнер Не бере робити прогнози. Близько 60% деталей будуть взяті зі старого боліда. Надалі команда планує провести серйозний апгрейд, щоб розкрити весь потенціал. Зрозумівши все особливості боліда, можна буде істотно скоротити розрив з Mercedes і навіть вибитися в лідери.

Всі шанси вибитися в лідери є у Racing Point — вважають експерти спортивного ресурсу Рейтинг Букмекерів, яка в наступному році змінить назву на Aston Martin. Зараз у них цілком конкурентоспроможна машина, яка ляже в основу боліда для наступного сезону. З їх бюджетом їм до снаги довести її до розуму.

Pin It

Comments are closed.