Рафаель Надаль – Джоковичу: Сподіваюся, протягом декількох років ми ще не раз побачимося

Рафаель Надаль - Джоковичу: Сподіваюся, протягом декількох років ми ще не раз побачимося

Іспанський тенісист Рафаель Надаль висловився про перемогу в фіналі «Ролан Гаррос» — повідомляє спортивний ресурс рейтинг букмекерів. 34-річний спортсмен здолав серба Новака Джоковича з рахунком 6: 0, 6: 2, 7: 5.

Друга ракетка світу здолав першого в світовому рейтингу Джоковича за 2 години 43 хвилини.

Варто зазначити, що протягом всього турніру Надаль не програв суперникам жодного сету. Рафаель виграв «Ролан Гаррос» в 13-й раз в кар’єрі. Це рекорд турніру. Також він завоював 20-й титул на турнірах «Великого шолома». За кількістю перемог на ТБШ іспанець зрівнявся з представником Швейцарії Роджером Федерером.

«Вітаю Новака, його команду і сім’ю. Ти переміг уже на кількох турнірах цього року, що не так і просто в наш час. Ми вже давно змагаємося, сподіваюся, протягом декількох років ми ще не раз побачимося. Нам з Джоковичем пощастило все ще грати в теніс на високому рівні. Організація турніру – на найвищому рівні», — наводить слова Надаля офіційний сайт Відкритого чемпіонату Франції.
Також відзначимо, що перемога над Джоковичем стала для Надаля 100-й на «Ролан Гаррос» і 999-й у кар’єрі.