Власенко Ксенія-Ксена балотується до Київради! Головний редактор TuT-Ua.com йде в політику!

Власенко Ксенія-Ксена балотується до Київради! Головний редактор TuT-Ua.com йде в політику!

Головний редактор TuT-Ua.com Власенко Ксенія-Ксена балотується до Київради.

“Моє рішення йти в політику не було спонтанним. Багато років я була громадським активістом, волонтером, мені ніколи не було все одно на події, що відбуваються в моєму місті, країні.

І ось цей час настав, я Власенко Ксенія-Ксена Василівна, балотуюся до Київської міської ради, у територіальному виборчому окрузі №1, від партії #НашКрай під №2.

Я роблю це тому що, люблю дуже Київ і хочу щоб він ставав ще кращим, гарнішим, сучаснішим і комфортнішим для життя!

Знаю, це буде не просто, але я ніколи не шукаю легких шляхів!” – написала на своїй сторінці у facebook Ксенія-Ксена Власенко.

Головний редактор TuT-Ua.com працює з 13-ти років. Ксена творча особистість – першу пісню написала у 6 років, в 10 заснувала дитячий ансамбль, а в 13 театральну трупу. Неповнолітньою вона заробляла роздаючи флаєри біля метро, а вже у 18 років мала власну справу.

Власенко постійно має і вміє поєднувати одразу багато проектів, так в 2009 році її авторська пісня вперше потрапила в ротацію на радіо, цього ж року вона починає свій шлях як організатор масових заходів. У 2013 році прийняла пропозицію вивести бізнес на міжнародний рівень і переїхала до Мінську відкрити там філіал власної івент-агенції “Hello Event”. Спільно з білоруським композитором Борисовим, створила пісню, яка потрапила в ротацію топових радіостанцій Білорусі, приймала участь в тв-шоу “Чемпіонат з зимових видів спорту серед зірок” тощо.

У 2013 році з початку революції Гідності активно підтримувала акції протесту. Спільно з українською діаспорою збирала кошти для постраждалих від дій Беркуту, в грудні 2013 возила допомогу і виступала на майдані. В лютому 2014, знову везла допомогу, однак на білоруському кордоні Власенко повідомили, що вона потрапила до чорного списку персон для Митного союзу і має заборону на в’їзд терміном на 5 років, жодних документів, які підтверджують ці слова не отримала, також її було затримано на декілька годин для допиту, однак допит так і не відбувся з невідомих причин.

Повернувшись до Києва, Ксена в День свого народження, в цей ж день святкується білоруське свято День волі, з нагоди заснування БНР (Білоруської Народної Республіки), яке досі офіційно заборонено святкувати в Білорусі її владою, організувала акцію, метою якої було привернути увагу суспільства, преси, міжнародних спільнот до політичних в’язнів в Білорусі.

В 2014 Ксенія стає головним редактором Всеукраїнського інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com, а у 2015 модного онлайн журналу VTrendi.com.ua, пише нові пісні, активно гастролює Україною, а також стає генеральним директором міжнародної івент-агенції “Hello Event”.

5-7 січня 2015 року Власенко їздила в сектор М разом з волонтерами і допомагала розвозити допомогу, а також дала серію міні-концертів в зоні АТО.

В 2014 році прийняла рішення вести етичний стиль життя і приймала участь та організовувала чимало заходів на захист прав тварин.

Двічі організовувала в Києві захід з нагоди Дня захисту прав тварин в Україні на якому відбулося підписання міжнародної декларації про права тварин.

Ксена є організатором першого в Україні етичного показу мод.

В грудні 2015 Ксенія, шукаючи цікаві події в країні для висвітлення в TuT-Ua.com натрапила випадково і дізналася про так званий “Фестиваль різників”, на Закарпатті, суть якого конкурс на найкраще публічне вбивство тварин, вона була обурена, що в 21 сторіччі в Україні досі існують середньовічні розваги і організувала акції протесту під ВР, під посольством Угорщини (це угорська традиція), спільно з допомогою юристів були написані та передані звернення до депутатів ВР України та президента, створена петиція, яка набрала сотні тисяч підписів, а також у соцмережах був запущений флешмоб проти цього заходу, який підтримали десятки українців в тому числі публічних людей, а також зоозахисники з Франції, Угорщини, Польщі, Грузії та РФ. В результаті акцій протесту, вбивство на фестивалі було заборонене.

В 2019 Ксена ініціювала проект “В день матері подаруй свято тим, у кого немає мами” – це благодійний захід для дітей-сиріт.

За весь свій професійний шлях Власенко організувала сотні заходів, дала сотні благодійних концертів в Україні та Білорусі.

Першочергові завдання кадидата в депутати Київради Власенко Ксенії-Ксени Василівни:

  • Покращення стану доріг та розвиток благоустрою.
  • Покращення стану питної води та ініціювання проектів у сфері охорони здоров’я.
  • Підтримка і сприяння розвитку малого бізнесу столиці та також розвиток культури, підтримка молодих талантів.
  • Ініціювання і просування програм для соціально незахищених верств населення, а також допомоги безпритульним тваринам.
Pin It

Comments are closed.