Джокович: нам потрібно прибрати лінійних арбітрів

Джокович: нам потрібно прибрати лінійних арбітрів

Тенісист Новак Джокович зізнався, що виступає за зняття з матчів лінійних арбітрів.

«Мене багато критикували за висловлювання про те, що нам потрібно прибрати лінійних суддів. Я дотримуюся цієї думки вже протягом декількох років, це не пов’язано з моєю дискваліфікацією з US Open. У Нью-Йорку ми вперше побачили, як працює техніка, і все пройшло гладко, не було помилок через людський фактор.

Для людей, які виконували обов’язки лінійних суддів, можна знайти інші ролі в рамках організації турнірів. Я думаю, що в цьому конкретному випадку нам слід довіритися технологіям», — заявив Джокович в інтерв’ю журналісту Саші Озмо.

На US Open-2020 Джокович ненавмисно потрапив м’ячем у суддю під час свого матчу на турнірі, через що був дискваліфікований організаторами
Джокович є лідером рейтингу АТР. У сербського тенісиста 17 перемог на турнірах серії Великого шолома (третій результат в історії у чоловіків): вісім разів він вигравав Australian Open, п’ять разів — Вімблдон, тричі — US Open і один раз — Roland Garros. Всього в його активі 79 перемог на турнірах ATP (п’ятий показник в історії).

Відзначимо, що у Джоковича 37 виграних матчів в поточному сезоні. Він лідирує за цим показником серед чоловіків — дані інформаційно-розважального ресурсу meta-ratings.kz

Pin It

Comments are closed.