Відкриття OKSANA MAS Corner в арт-галереї “Мануфактура”

Відкриття OKSANA MAS Corner в арт-галереї “Мануфактура”

Арт-галерея «Мануфактура» запрошує на головну art-подію року в Україні!

Художник зі світовим ім’ям Оксана Мась особисто відкриє свій CORNER в галереї «Мануфактура», де водночас представить свій новий транскордонний art-проект!

В рамках вечора 1 листопада в Арт-галереї «Мануфактура»:

– Представлення концепції єдиного перманентного офлайн представництва Мas Art в Україні! – OKSANA MAS Corner

– Відкриття експозиції робіт художника (презентація проекту «Paradise Eggs by Oksana Mas» і нової серії «SEXDOMINO»)

– Запуск Оксаною Мась ХЕПЕНІНГУ із участю всіх присутніх на події!

Саме Україна – Батьківщина художника – стане відправною точкою транснаціонального хепенінгу Оксани Мась!
За нею підключаться Іспанія, США, Мексика, Чилі, Росія, Ізраїль, Австралія….

Першими задокументованими для історії проекту (фото/відео) учасниками станете ВИ – ті, хто буде з нами 1го листопада з 17.00 до 19.00 в арт-галереї «Мануфактура»!

Деталі хепенінгу не розголошуються до їх розкриття художником 1 листопада о 17.30 в просторі OKSANA MAS Сorner в Арт-галереї «Мануфактура»!

Приєднуйтесь створювати історію сучасного мистецтва разом із Оксаною Мась!

Куратор проекту: Софія Біріна

В заході вже підтвердили свою участь крупні колекціонери, критики, галеристи, художники та інші представники українських та іноземних культурних та бізнес-кіл.

Оксана Мась – інтернаціональний художник українського походження
(народилася у 1969 році в місті Іллічівськ, Одеська область, Україна).

Наукові знання та мультикультуралізм Оксани Мась заклали основи її художньої ідентичності та дозволяють створювати вічні та універсальні шедеври із метою пошуку духовного кодексу людства і полегшенню творчого діалогу між різними релігіями та соціальними групами.

2011 році Оксана Мась офіційно представила Україну на 54-ій Венеціанській бієнале із проектом «Post vs Proto-Renaissance», чим за роботами художника було закріплено статус рівня музейного зібрання світового значення.

Роботи Оксани Мась знаходяться в музейних та приватних колекціях по всьому світу, у таких значущих зібраннях як Фонд BREUS, колекція Deutsche Bank, Музей MA*GA, Соpelouzos Family Art Museum, Московський музей сучасного мистецтва, Фонд Capital Group Art, Фонд Віктора Пінчука та ін., а також були представлені на ярмарках Art Basel Miami, Frieze (Лондон), FIAC (Париж), ARCO Madrid (Мадрид), The Armory Show (Нью-Йорк), брали участь в аукціонних торгах Sotheby’s, Christie’s та Phillips.

Сьогодні Оксана Мась офіційно представлена галереями Àmbit Galeria d’Art (Барселона, Іспанія), NK Gallery (Антверпен, Бельгія), A-S-T-R-A (Москва, Росія), Мануфактура (Київ, Україна).

З 2012 року Оксана Мась живе та працює в Іспанії.

Найдорожча робота, яку було продано: DRIVE 9 (2007), реалізована на Sotheby’s, Лондон, за $ 54 934 (за естімейта 10 000 – 15 000 GBP). Серед приватних продажів роботи Оксани Мась фігурують в галерейному и дилерському сегменті Іспанії, Німеччини, Туреччини, ОАЕ, Росії і України. Найдорожча робота, яку було продано на приватному ринку, коштувала $ 140 000 (Іспанія). Приблизно 70% власників перетворюються на постійних покупців художника.

Адреса: Обухівське шосе, 2 (на території Аутлет-містечка «Мануфактура»)
Інформація за тел. +38 (067) 442-12-77

Pin It

Comments are closed.