Miss/Mrs Top World Plus Size Ukraine 2020

Miss/Mrs Top World Plus Size Ukraine 2020

Вже другий рік поспіль в Україні проходить конкурс Міс Світу України пишної Краси!

Miss/Mrs Top World Plus Size Ukraine 2020 – Єдиний революційний конкурс України, який розкриває жіночу красу у розмірі Plus Size

Лозунг конкурсу – ” Beauty will save the World” тому що Краса не має розмірів, вона – безмежна

Впродовж чотирьох днів на дівчат чекатимуть різні випробування.

Із красунями працюватимуть кращі стилісти України, постановники Fashion показів. Кожна дівчина буде працювати із своєю постановою, відробляти майстерність по дефіле, а найголовніше – у дівчата вже відбулася творча фотозйомка, де вони мали показати готовність побороти всі свої комплекси.

Крім того, цьогоріч кожна учасниця готує національний костюм для ефектного виходу і це стане творчим та головним завданням наших учасниць!

Саме цікаве, що національні костюми будуть не тільки українські , тому що дівчата пов’язані з різними культурами нашого Світу! То ж на явас чекає вихід у Африканському стилі,у Грецькому стилі, також у Болгарському , у стилі Стародавньої України! Це буде незабутнє!!

На гостей очікують виступи зірок Українського шоу-бізнесу
Спеціальним гостем та хедлайнером вечора став Український співак – Kishe , також конкурс підтримала Міла Кузнецова , яка стала Рекордсменкою по версії Книги Рекордів України ” Найбільші натуральні груди України”

Переможниці Національного Конкурсу поїдуть представляти Україну на Міжнародних конкурсах Краси!

Як вважає, Тетяна Котьолкіна, національний директор конкурсу – “Краса не має розмірів! Вона безмежна! Треба вірити у свої сили, та йти до своєї мети”

Конкурс проходить з урахуванням всіх епідеміологічних умов.

Pin It

Comments are closed.