Бренд Vona Dmytra презентує новорічну капсульну колекцію

Бренд Vona Dmytra презентує новорічну капсульну колекцію

Напередодні новорічних свят український бренд Vona Dmytra презентував святкову капсульну колекцію.

Дизайнери доклали максмум зусиль для створення вбрання, щоб одяг міг бути святковим, зручним і прийшовся до смаку усім дівчатам.

Ось, що розповіли творці про нову колекцію:

“Коли ми створювали нашу колекцію, то згадували маму і її сукні. Дивишся на такі сукні , їм багато років, а їх і зараз можна одягнути. І такі сукні нічого не говорять про бренди, тренди чи сезони. Вони говорять про те, яка Ви розкішна, красива і жива, говорять про легкість і справжність.

А коли жінка відчуває себе красивою і живою, то вона сама створить всім справжнє свято. І немає значення де: в ресторані чи вдома на кухні. Чи взагалі без будь-якого приводу — просто захотілось красиву сукню. До чого тут свято.

Ось такі сукні і костюми ми намагались створити. Наче з часу, коли мода не так швидко змінювалась. Речі назавжди. Лаконічні і жіночні. Це речі, які не приховують Вас, вони підкреслюють вашу природу. Вони показують, яка Ви є. І ми знаємо, що у таких речей є шанси стати улюбленими надовго.

Скоро Новий Рік — новорічна ніч, свічки, мерехтіння ялинки, келих вина і Ви в шовковій сукні чи кімоно красиво входите в 2021… І може бути, десь через років 10 Ви згадаєте, якою щасливою і красивою Ви були в цей рік. А Ви такою обов’язково будете.

У нас для Вас також буде невеликий подарунок: завтра ми на 3 дні відкриємо доступ до святкової капсули з можливістю придбати її з 30% знижкою.

Як його отримати? Напишіть в приватні повідомлення: https://www.instagram.com/vonadmytra/ слово “СВЯТО” і отримаєте секретний код”.

Pin It

Comments are closed.