Українські зірки розповіли про свої дитячі новорічні мрії

Українські зірки розповіли про свої дитячі новорічні мрії

Кажуть, все, чого б ти не побажав перед Новим Роком, має особливу силу та обов’язково здійсниться. Особливо — коли ти малий і безумовно віриш у дива! Ми вирішили розпитати в артистів і ведучих, що зі своїх дитячих листів до святкових чарівників вони пам’ятають найкраще. І чи здійснилися вони, зрештою?

Маша Виноградова (“Instagram Chart”, M1)

Я в дитинстві мріяла, щоб у мене були Барбі та Кен. Барбі я отримала раніше, а ось на Кена мені довелося трохи почекати: тато привіз його зі Штатів. І ось саме так у чотирирічному віці я стала найпопулярнішою дівчинкою. Тому що мій Кен був єдиним у дворі! Стояла черга, аби з ним пограти!

Андрій Чорновол (“Червона Рута”, М1)

Пам‘ятаю, в дитинстві я дуже мріяв про машинку на радіокеруванні, тоді вона здавалася мені фантастичною! За кілька тижнів до Нового Року я написав листа Діду Морозу, попросив його здійснити мою мрію… Першого січня я прокинувся раніше за всіх, побіг шукати під ялинкою омріяну машинку. Але там були тільки цукерки і мандарини.
Я страшенно засмутився, розплакався і навіть сказав мамі, що більше не вірю в Діда Мороза. Але вона заспокоїла мене, пояснила, що зараз сильні снігопади і Дід Мороз, можливо, просто запізнився. Він привезе мій подарунок трохи пізніше. Так і сталося! Наступного ранку я отримав найкращу в світі машинку!
І вибачився перед новорічним чарівником за те, що засумнівався в його існуванні. Я й зараз впевнений: Дід Мороз приходить до тих, хто у нього вірить.

Сєргєй Алєксєіч (“Найкращі кліпи тижня”, М1)

У дитинстві я мріяв стати відомим рок-музикантом, тож регулярно просив у Діда Мороза гітару, клавіші, бас-гітару та барабани! Цьогоріч моя мрія здійснилася — і я зібрав свою домашню студію! Тепер — залишилося стати рок-зіркою.

Marietta:

У дитинстві в мене була мрія стати ветеринаром. Я дуже хотіла лікувати тварин, але дуже боялася крові, тому не стала вчитися на цю професію. Але думаю, що моя мрія здійснилася в дорослому віці: тепер у мене є дві собаки, яких я дуже люблю, і їх інколи теж доводиться самотужки лікувати. Також під ялинку я завжди замовляла різні хлопчачі подарунки. Мені не подобалися ляльки: завжди просила якісь паровозики, літаки… І Дід Мороз у вигляді мами, бабусі та дідуся чули мої бажання, тож під ялиночкою я завжди знаходила все, що просила.

Сергій Мироненко:

У дитинстві я мріяв стояти на сцені зі справжнім мікрофоном у руках перед багатотисячною публікою. І я рік за роком писав на Новий Рік листи з цим бажанням… Зараз, будучи співаком, я розумію, що немає нічого неможливого! Головне — щиро вірити у свою мрію!

ДОРОШ:

Усю силу Нового Року я зрозумів уже в армії. Найяскравіші свята були саме тоді. Дитинство моє надто святковою атмосферою не вирізнялося… Тому для своїх дітей кожен Новий Рік я перетворюю на диво!

Катя Вандина:

Ніколи не загадувала щось конкретне: найбільше хотілося мені саме в це свято бути серед рідних. Особливо мені подобалося переспівувати пісні Селін Діон для всіх моїх близьких “своєю” мовою, такою собі недосконалою версією англійської. Мама захоплювалася таким моїм “умінням”! (Сміється.) Сьогодні збиратися разом у Новий Рік — наша сімейна традиція, інакше зустріч цього свята і не уявляю! І … до речі, тепер я співаю для близьких свої пісні, чим дуже пишаюся.

NIKITA LOMAKIN:

Завжди загадував під Новий Рік мир в усьому світі, цукерки і щоб дівчинка, яка мені подобається, частіше мені посміхалася. Цукерки були для того, аби точно щось справдилося, я з дитинства був реалістом. І вони досі найстабільніші в моєму списку!

Pin It

Comments are closed.