Різдво у zoom: Мрії здійснюються 2021

Різдво у zoom: Мрії здійснюються 2021

Новий день… Нові можливості… Навчання, зустрічі, знайомства… студенти потребують спілкування і позитивних емоцій, учасники медіа гуртка вийшли в святкову он-лайн зустріч у zoom з Веронікою Василівною Чекалюк — керівником медіа–гуртка «Юний журналіст», щоб привітати один одного і спланувати рік добрих справ.

Сюрпризом для студентів була віртуальна екскурсія та захоплива розповідь від керівника гуртка. Вероніка Василівна Чекалюк – увімкнула камеру смартфона і показала головну ялинку, «Золоті ворота», Михайлівську площу і Святу Софію, — онлайн зустріч тривала три години, Студенти встигли заспівати колядку і щедрівку. Першокурсники підготували Різдвяний діалог і надіслали у «телеграм» вітальні ролики, «ми сумуємо за нашими парами», – в один голос сказали студенти факультету конструювання і дизайну. Пані Чекалюк подякувала студентам за емоції і підготувала добірку музичних творів з караоке під назвою — «Колискові народів світу», для майбутніх міцних щасливих родин. Музика єднає, а колискова з вуст матері заспокоює і зміцнює людину. Почесну місію вручити подарунки довірено старостам курсів у лютому-березні 2021 року в стінах університету. Незай ці духовні гостинці стануть у нагоді на многая літа. Всього 50 примірників: колискові з книгами пісень і музичні альбоми будуть передані для добра, музичний альбом складається з 20 колискових пісень різних народів світу, зокрема це твори українською, вірменською, білоруською та англійською мовами – так звані колискові хіти всіх народів. Унікальність проекту у тому, що платівка несе 100% позитивний заряд. Коли діти виростуть врівноваженими, впевненими у собі, загартованими, здатними долати лихо-неволю, отоді й Україна буде сильною, нездоланно. вільною, а це буде найбільше щастя для народу.

– Мета проекту: підтримати дівчат (майбутніх матерів), молоді родини, виховати духовне та культурно збагачене суспільство, та зарядити позитивною енергетикою дітей перед сном, адже колискова – це не просто пісня – це програмування на відпочинок, спокій, гармонію, – розповідає Вероніка Чекалюк. Неймовірна подія.

«Різдво у zoom », приємно, що наш медіа–гурток «Юний журналіст» Ініціює такі проекти, серед учасників долучилося близько ста студентів та запрошених батьків…

Pin It

Comments are closed.