Родинний бал «Для тих, кого любимо» відбудеться у червні 2021 р.

Родинний бал «Для тих, кого любимо» відбудеться у червні 2021 р.

У минулі часи однією з найулюбленіших форм світського спілкування були бали. На них дами могли в найвигіднішому ракурсі продемонструвати свою красу та манери, а галантні кавалери — закружляти в танці. Маленькі дівчатка роками чекали на день, коли можна буде одягнути бальну сукню й відчути себе дорослою, а ще — майже принцесою… Мода повертається — і в наші часи можна потрапити у бальну казку. Діти із задоволенням відвідують танцювала студії і вивчають акторську майстерність – бал – це можливість продемонструвати свої таланти і поспілкуватися з однодумцями, знайти нових друзів. Кілька років поспіль у Києві відбувалися світські раути, киянам запам’ятався Бал – приурочений до святкування 200-річчя видатного польського класика — композитора Фредеріка Шопена. «Весняний родинний бал «Для тих, кого ми любимо» став подією не лише для дорослих, а й для дітей. Вечір розпочався з прем’єри мюзиклу «Квіткова казка Шопена». Родзинка постановки у тому, що всі ролі виконували діти віком від п’яти до восьми років (хореографічна група — прима-балерина Катерина Ханюкова, маленькі янголята — вихованці Театру танцю «Модус-Ніка», художній керівник В. Кухтіна).

Автор і режисер проекту «Родинний бал» Вероніка Василівна Чекалюк довела, що так звана невокальна музика Шопена сучасна й актуальна, вона жива в серцях юних акторів.

— «Наша мета: заохочення до саморозвитку, зміцнення родинних стосунків, спільне проведення дозвілля, здоровий мікроклімат у родині і суспільстві. Бал – це свято, ми, організатори, прагнемо відродити культурні осередки, вдихнути в них життя — відродити гуртки та майстерні для дітей та юнацтва, можливо, он-лайн курси з можливістю раз на рік виступати на балу!», – вважає Вероніка Чекалюк. — Для того щоб культурною була вся держава, кожен має почати з самого себе, зі своєї родини, друзів… Запрошуємо усіх бажаючих долучитися до прекрасного, об’єднуйтеся дорослі і діти, щоб разом вчитися, танцювати, малювати, майструвати, ставити свої театральні вистави, тощо… У 2021 році готуємо постановку казки-феєрії «Лісова пісня» за мотивами твору Лесі Українки. Бал відбудеться на березі Дніпра, нині розглядаємо відкриті затишні локації з дотриманням карантинних вимог. Захід присвячено 150-РІЧЧЮ ЛЕСІ УКРАЇНКИ.

Довідка: 40 сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО в штаб-квартирі Організації з 12 по 27 листопада 2019 року, ухвалено рішення включення Лесі Українки до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2020-2021 роки. Починаючи з 1956 року, ЮНЕСКО бере участь у відзначенні історичних подій та ювілеїв видатних особистостей, що відзначаються державами-членами, щоб надати їм світового значення.

Журналіст: Діана Дафина.

Pin It

Comments are closed.