“Хіт-конвеєр 2021” стартував: М2 оголосив про старт ювілейного сезону конкурсу молодих виконавців

“Хіт-конвеєр 2021” стартував: М2 оголосив про старт ювілейного сезону конкурсу молодих виконавців

Розпочато прийом заявок від виконавців на участь у новому сезоні конкурсу україномовної пісні “Хіт-конвеєр”. До 1 травня всі бажаючі можуть завантажити свої треки на сайт проєкту http://m2hit.com/

Відтепер організатори не обмежують учасників у виборі пісні. З цього сезону музиканти можуть подаватися як з авторськими піснями, так і з треками інших авторів. Головне, щоб ці пісні раніше не мали ротацій на радіо та професійного відеокліпу. Окрім цього, у новому сезоні часові межі написання пісні скасовано! Пісня, яка подається на конкурс від М2, може бути написана будь-коли.

Натела Чхартішвілі-Зацаринна, генеральна продюсерка телеканалу М2:
“Через ситуацію, що склалася, конкурс не проводився у 2020 році. Тому ми прийняли рішення взяти на розгляд тих музикантів, які відправили заявку і минулоріч. Усі надіслані треки братимуть участь у конкурсі цього сезону та будуть розглянуті на загальних засадах із тими учасниками, які завантажать свої треки до 1 травня 2021 року”.

До півфіналу конкурсу, який відбудеться 28 травня, буде обрано 20 учасників. Лише п’ятеро з них потраплять до фінального етапу та поборються за головний приз. Переможець отримає “Розкрутку на мільйон”: організатори конкурсу знімуть професійний кліп та забезпечать його ротації на ТБ.

За час існування конкурсу він дав “перепустку” в шоу-бізнес багатьом артистам. Окрім переможців, які успішно реалізували свій шанс і вже отримали власні кліпи та їхню розкрутку, до теле- та радіоетерів потрапили майже всі фіналісти чотирьох попередніх сезонів — PATSYKI Z FRANEKA, LETAY, Skeemans, ILCHY тощо.

Сергій Перцев, генеральний директор телеканалу М2:
“Хіт-конвеєр” — це фантастична можливість для молодих музикантів познайомитися з фахівцями українського шоубізу, вийти з ними на одну сцену на фіналі конкурсу, а переможцю конкурсу — отримати професійний відеокліп та його подальшу ротацію. Цю можливість просто не можна втратити!”.

Деталі конкурсу — на http://m2hit.com/

Pin It

Comments are closed.