Papa Dj у Києві. Дружній вечір для шанувальників мистецтва

Papa Dj у Києві. Дружній вечір для шанувальників мистецтва

Проєкт Music Without Frontiers став однією з найбільш знакових соціальних арт-подій світового рівня 2020 рoку, а Київ став першою світовою столицею, що прийняла проєкт у сакральному історичному місці. Виступ легендарного музиканта у Національнoму заповіднику «Софія Київська» подивилося півтора мільони глядачів. Легендарний Papa Dj повертається до Києва та 22 лютого виступить з новим сетом на історичних сходах Андріївської церкви, однієї з найважливіших святинь сторовинного міста.

Формат події дещо космополітичний — це трьохгодинний сет від світової зірки Papa Dj, у якому сплітаються електронні ритми світу, етнічна spiritual музика і душа музиканта… Усе це — в унікальних історичних місцях у Києві. Прямий ефір починається о 19:00 та завершується о 22:00. Трансляцію підтримує ряд найбільших онлайн-каналів: Donato Papadia – Papa dj from Montecarlo, Kuzmenko Pr&Events Youtube.

Бізнеследі Ксена-Ксенія Власенко і арт-фешен блогер Ірина Бейлі разом із іміджмейкером-художницею Веронікою Чекалюк підтримали ініціативу організаторів і долучились до реалізації грандіозного проекту. Митці об’єдналися заради миру і добра, заради гармонії в суспільстві і взаємоповаги. Запрошуємо і Вас підтримати творчу ініціативу. Під час виступу відео транслюватимуть супутникові дорони, увічнюючи велич історичних пам’яток та саму унікальну подію у відеозйомці.

Ця подія є благодійною, адже протягом усього виступу здійснюватиметься збір коштів на реставрацію Дзвіниці Софії Київської. Бережіть себе і шануйте наш величний Киів!

Діана Дафина (за матеріалами прес-релізу), nstagram.com/papadjmc/

Pin It

Comments are closed.