On I Ona представили кліп на пісню «Мелатонін»

On I Ona представили кліп на пісню «Мелатонін»

Тизер: Майже через рік після свого останнього синглу, автори хітів “Точка G” і “Вода (Не такі як всі)”, повертаються з новим відеокліпом і треком “Мелатонін”.

«Мелатонін» – танцювальний трек в жанрі Pop Deep House. Продовження стилістики дуету On I Ona, яких багато хто встиг охрестити Українськими Artik & Asti. У лірику треку закладена нетлінна історія відносин, що піднімає глибоке питання втечі від самих себе і один від одного. Коли реальність стає настільки нестерпною, на допомогу приходить ескапізм. А коли більш нікуди бігти, ми ховаємося в своїх снах, з чим нам допомагає “гормон сну” – Мелатонін.

Сингл цілком наповнений станом “bittersweet”, коли об’ємні смисли лаконічно переплітаються з легкістю і драйвом танцювального аранжування, створеного досвідченим саунд-продюсером Дімою Макарченко. Слухаючи «Мелатонін» дійсно хочеться закрити очі і забутися в танці.

“У нашому житті були різні історії, пов’язані зі снами. Було і таке, що дійсно не хотілося прокидатися, щоб не повертатися в сіру буденність. Але зараз, як би не хотілося залишатися в світі мрій, ми повертаємося з сонного 2020-го і вриваємося в 2021, щоб продовжувати втілювати свої мрії вже в реальності! ” – коментують On I Ona.

Спільно з треком виходить відеокліп, який розкриває історію закладену в текст пісні. За задумом режисера в кадрі ми спостерігаємо за сімейною драмою, вихід з якої допомагає знайти психолог. Він занурює пару у спільний сон, де вони згадують справжній стан закоханості, який їх одного разу поєднав.
Над створенням музичного відео працювала команда GMpro -creative video production (переможці міжнародної премії «Подія року – 2020», за кращу режисуру онлайн-проекту). Режисером виступив Андрій Гуцал, який раніше втілив у життя такі глобальні телепроекти, як «Central Asia’s Got Talent» і «I’m singer».

Сингл On I Ona – Мелатонін вже доступний для прослуховування і скачування у всіх онлайн-магазинах.

Pin It

Comments are closed.