По 150 тис. доларів: Іран повідомив, скільки готовий заплатити родинам українців, що загинули в авіакатастрофі МАУ

По 150 тис. доларів: Іран повідомив, скільки готовий заплатити родинам українців, що загинули в авіакатастрофі МАУ

Іран заявив про готовність виплати компенсацій українським родинам загиблих у катастрофі літака МАУ над Тегераном у 2020 році.

Компенсації становитимуть 150 тис. доларів за кожного загиблого, повідомляє посольство Ісламської Республіки в Україні, передає УНН.

“Іранська делегація повідомила про свою готовність до виплати компенсацій українським родинам загиблих у катастрофі в розмірі 150 тис. дол. за кожного загиблого, згідно з Постановою Уряду ІР Іран, та звернулася до української делегації з проханням довести цю інформацію до відома родичів загиблих українців”, — йдеться в повідомленні посольства.

За даними іранських дипломатів, під час третього раунду перемовин, що тривав з 2 по 3 червня, іранська делегація повідомила про реєстрацію позовів родичів 103 загиблих до судових органів Ірану. Зазначається, що ряд позивачів — іноземні громадяни.

Іранська делегація заявила про свою готовність, у рамках законодавства та правових норм Ісламської Республіки Іран, забезпечити родинам загиблих українців можливість призначити адвокатів, подати скарги та відстежувати провадження відносно цих скарг, зазначили в посольстві.

Зазначається, що на переговорах українська делегація повідомила про створення спільної групи разом з трьома іншими країнами, які мають відношення до даного інциденту, та звернулася відносно перемовин ІР Іран з цією групою.

Pin It

Comments are closed.