Ексголову правління «Діамантбанку» підозрюють у розтраті 20 млн грн

Ексголову правління «Діамантбанку» підозрюють у розтраті 20 млн грн

Колишньому голові правління ПАТ «Діамантбанк» повідомили про підозру за фактом розтрати чужого майна в особливо великих розмірах в інтересах третіх осіб. Про це повідомляється у телеграм-каналі Київської міської прокуратури.

«Згідно з матеріалами слідства, перебуваючи на посаді голови правління ПАТ «Діамантбанк», підозрюваний сприяв у прийнятті рішення та видачі кредитних коштів суб’єктам господарювання під заставу майнових прав, які як виявилось у подальшому були фіктивними і не здатні були покрити розмір кредиту», – йдеться у повідомленні.

Після припинення сплати за кредитним договором, банк звернувся до суду про стягнення з позичальників кредитних коштів, а також інших платежів і штрафних санкцій. Однак, отримавши позитивне рішення суду, він відмовився від виконання судового рішення та за сприяння голови правління банку прийняв рішення щодо безнадійності цього кредиту.

Як наслідок, власники підприємств-боржників уникнули обов’язку повернути банку отриманий кредит та сплатити штрафи за невиплату кредитних платежів у встановлений договором строк на понад 20 млн грн.

У квітні 2017 року Національний банк відніс «Діамантбанк» до категорії неплатоспроможних. Фонд гарантування вкладів фізосіб увів у банку тимчасову адміністрацію та розпочав процедуру виведення фінустанови з ринку.

Pin It

Comments are closed.