Поза модельних стандартів: нова колекція «ROUSS IN» бренду ROUSSIN на Ukrainian Fashion Week

Поза модельних стандартів: нова колекція «ROUSS IN» бренду ROUSSIN на Ukrainian Fashion Week

Презентація нової колекції «ROUSS IN» українського бренду ROUSSIN став завершальним перфомансом першого дня Ukrainian Fashion Week #noseasonsept2021 і увійшов у історію української моди як перший показ поза модельних стандартів.

Цьогоріч команда бренду зосередила свою творчу увагу на зображенні внутрішньої краси. Головна мета – розбудити [rouss in] свідомості людей та довести, що справжня краса немає ідеалів, визначених кимось параметрів та упереджень щодо віку, зовнішності, національності, орієнтації. І сьогодні, в першу чергу, мода – це ціннісна позиція, яка реагує на сучасні проблеми та виховує покоління вільних, справжніх та свідомих.

Вперше на головному подіумі України презентували колекцію люди з особливими історіями життя й любові, чий шлях становлення проходив через жорстке та стереотипне сприйняття їх як особистостей. Це люди поза стандартних модельних параметрів, проте з жагою до життя, які успішно реалізують себе завдяки розумінню своєї цінності й краси. Доєдналися до fashion перформансу і дорослі моделі з агенції «Життєлюб».

Основним матеріалом колекції залишається рефлектив, проте “ROUSS IN” має поліпризначення і складається з адаптивних до будь-якого приводу “one size” речей, адже краса не має розміру. А принт у вигляді червоної троянди є своєрідною печаткою, що офіційно затверджує перші кроки у битві за привілейоване значення внутрішнього над зовнішнім.

Також в рамках нової колекції бренд ROUSSIN спільно з корпорацією «Біосфера» розробили лімітовану колекцію сумок з плівки, у складі якої міститься до 80% переробленого поліетилену. Саме така система рециклінгу в “Біосфері” зменшує кількість поліетилену в Україні щомісяця на 860 тонн. А таке свідоме ставлення до створення нових речей реалізує практично одне з основних правил сучасної моди та циркулярної економіки  – reduce, reuse, recycle.

ROUSSIN:

https://www.facebook.com/roussin.ukraine

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *