Співачка і блогер поскандалили на ґрунті гомофобії

Співачка і блогер поскандалили на ґрунті гомофобії

Черговий скандал спалахнув між співачкою Yatsuta і відомим блогером Олегом Машуковським. Скандал стався на грунті теми ЛГБТ.

Співачка в своєму інстаграмі виклала пост про те, що вона проти пропаганди ЛГБТ.

“Сьогодні я хочу поговорити на тему, яку ніколи не підіймала. Але в цей раз пройти повз я не можу! Я щиро люблю всіх своїх підписників і тих, хто любить мене як артиста і людину! Але … Сьогодні вранці, я зайшла на публікацію, в якій була відзначена, і мене розривають два різних почуття!

Кажу як є, я поважаю всіх людей і їх вибір в житті і ніколи не лізу в чуже ліжко!

Вчора під мою пісню людина скоїла “coming out” і мені приємно, що мої пісні і моя творчість відгукується так глибоко … АЛЕ! Я не розумію, і не приймаю позицію популяризації та шоу в таких питаннях! У будь-якому випадку, такі відносини і почуття – це не зовсім варіант матінки природи!

Чому я проти пропаганди у вигляді шоу і моди? Просто тому, що діти і підлітки з несформованою психікою можуть робити вибір в таку сторону абсолютно не через те, що “народився таким” або “так влаштований його організм”, а тому, що це модно! Тому, питання ЛГБТ – це не питання моди! Це не питання шоу і веселощів в соцмережах! Це погано закінчується потім! Такими вчинками і показухою Ви просто викликаєте агресію проти себе! Це лише моя думка, хочу почути і Вашу “- написала співачка.

Але найбільш палка дискусія зав’язалася з Олегом в сторіз, де Yatsuta назвала представників ЛГБТ – «не здоровими людьми”, а самого Машуковского “чмо в спідниці”.

На що блогер відреагував дуже гостро. Він розповів, що такі заклики і думка доводять багатьох підлітків до суїциду і закликав співтовариство не мовчати.

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *