Редакція TuT-Ua.com подає до суду на свого колишнього співробітника

Редакція TuT-Ua.com подає до суду на свого колишнього співробітника

Редакція Всеукраїнського інформаційно-розважального порталу TuT-Ua.com подає до суду на свого колишнього співробітника. Влітку 2021 року на посаду креативного директора був прийнятий на випробовувальний термін Кричинський Едуард Анатолійович, дата народження: 17.03.1995, адреса прописки: м. Полтава, який спочатку добре себе зарекомендував, проявляв ініціативу.

Шахрай! Кричинський Едуард Анатолійович, дата народження: 17.03.1995, адреса прописки: м. Полтава

Йому було доручено очолити нову команду менеджерів з продажу, в резюме Едуарда було вказано, що він очолював відділи продажів декількох великих компаній України.

За декілька тижнів випробовувального терміну, до редакції почали надходити листи від різних компаній, що Кричинський брав з них оплати за рекламу на TuT-Ua.com і VTrendi.com.ua, а потім просто зникав, як вияснилося колишній співробітник брав оплати на свою особисту банківську карту, також з деяких компаній взяв готівку при зустрічі.

Дії, які вчинив Кричинський Едуард Анатолійович є шахрайськими і підпадають під ст. 190 КК України.

Шахрайство карається штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Pin It

Comments are closed.