Українці обмінюють 1000 гривень за вакцинацію на готівку

Українці обмінюють вакцинальну 1000 гривень на готівку

Українці, котрі вже отримали тисячу Зеленського за вакцинацію, почали продавати її за готівку. При цьому вони просять в обмін на тисячу, а лише кілька сотень.

Наприклад, на відомій платформі OLX Ілля із Чернівців продає свою виплату всього за 600 гривень. Він обіцяє купити будь-який товар із переліку категорій, де можна витратити цю 1000 зі знижкою 40%. Тобто ви хочете придбати абонемент у спортзал за 1000, то отримаєте його лише за 600.

А ось Олександр із Києва готовий продати виплату всього за 450 гривень. Спосіб продажу він не визначає, але пропонує віддати 1000 Зеленського за 450 гривень.

Павло з Херсона конкретної ціни не вказав, але зазначає, що придбає квитки в кіно або на автобус за півціни.

У Харкові пропонують обміняти 1000 на 200 гривень на звичайну картку. «Дільці» обіцяють, що працюють по всій Україні та запрошують усіх бажаючих.

У свою чергу кіберполіція відслідковуватиме всі сумнівні операції. Громадян закликають не вірити всім пропозиціям, адже тисячу за вакцинацію неможливо перевести у готівку. Цією ситуацією скористаються шахраї, а отже, варто бути обережним, щоби не втратити гроші.

Pin It

Comments are closed.