Обіцяв за 150 тисяч доларів закрити справу. Суд заарештував чиновника Офісу генпрокурора

Обіцяв за 150 тисяч доларів закрити справу. Суд заарештував чиновника Офісу генпрокурора

Вищий антикорупційний суд обрав стосовно чиновника Офісу генпрокурора запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Запобіжний захід буде діяти до 13 березня цього року.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу ВАКС.

Суд визначив право застави у розмірі 2 000 471 гривні. Підозрюваний був взятий під варту в залі суду. Рішення може бути оскаржено протягом 5 днів.

Раніше слідчі органи повідомили про підозру заступника начальника одного з відділів Офісу генпрокурора та посередника у підбурюванні до надання неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 369, ч. 2 ст. 15 год.). 4 ст.190 КК України).

Як повідомило РБК-Україна джерело у правоохоронних органах, ім’я чиновника Захар Антіпов.

Офіс генпрокурора повідомляє, що заступник начальника відділу запропонував підприємцю за винагороду допомогти із закриттям кримінального провадження, процесуальне керівництво в якому здійснювали прокурори Офісу генпрокурора, а слідство – ДФС. А також повернути вилучене під час обшуків майно: комп’ютерну техніку та автомобілі Mercedes-Benz S400 CDI, Porshe Macan GTS, Bentley Continental GT, Land Rover Range Rover.

Працівник прокуратури запропонував бізнесмену надати йому 100 тисяч доларів начебто для подальшої передачі керівництву Офісу генпрокурора. Надалі він збільшив суму до 150 тисяч доларів. До протиправних дій він залучив посередника, який також отримав підозру.

Наразі проводяться обшуки за місцями проживання, роботи та іншими приміщеннями, якими користуються підозрювані. Слідчі дії щодо встановлення всіх можливих учасників злочину продовжуються.

Pin It

Comments are closed.