Шоломи та снайперські гвинтівки. Нідерланди нададуть Україні військову допомогу

Шоломи та снайперські гвинтівки. Нідерланди нададуть Україні військову допомогу

Нідерланди планують надати Україні товари військового призначення, зокрема шоломи, бронежилети, снайперські гвинтівки та боєприпаси.

Як повідомляє Міністерство оборони Нідерландів, уряд країни ухвалив відповідне рішення під час засідання 18 лютого.

“Тим самим Кабінет міністрів відповідає на запит України про військову підтримку через російську загрозу на кордоні”, — пояснили в міністерстві.

Зокрема, Нідерланди планують передати 3 тисячі армійських шоломів та 2 тисячі бронежилетів з відповідними бронепластинами.

“Крім того, Міністерство оборони надасть 30 металодетекторів та 2 роботи-детектори з дротовим управлінням для виявлення морських мін. Також Нідерланди можуть поставити 2 радари для спостереження за полем бою та 5 радарів для визначення розташування зброї, а також 100 снайперських гвинтівок з 30 тисяч одиниць відповідних боєприпасів”, — йдеться у повідомленні.

Перш ніж дозволити передачу зброю, Міністерство закордонних справ Нідерландів перевірить її перелік на відповідність щодо критеріїв експорту зброї ЄС.

18 лютого до України прибула військова допомога від Естонії — снаряди для американських протитанкових ракетних комплексів Javelin.

Pin It

Comments are closed.