В Тернополі відбудеться благодійний фестиваль Faine Misto

В Тернополі відбудеться благодійний фестиваль Faine Misto

В Тернополі відбудеться благодійний фестиваль Faine Misto про це повідомили організатори на офіційній сторінці в instagram:

“Файні Люди, ми дуже скучили!

З першого дня повномасштабного вторгнення російської федерації на територію України, ми перекваліфікувалися і робимо усе для того, щоб зараз бути якомога кориснішими.

Ми впевнені, що кожен із тих, хто зараз знаходиться в відносній безпеці, щодня дякує за можливість жити тим, хто тримає наше небо. Життя. Це так багато. І так мало водночас. Ми навчилися цінувати можливості і радіти дрібницям.

13, 14 та 15 травня в Тернополі відбудеться благодійний фестиваль Faine Misto, всі виручені кошти з якого буде передано на потреби полку “430В”. Не вистачить жодних слів, щоб висловити нашу вдячність тим, хто захищає нас, але ми робимо те, що вміємо найкраще, аби пришвидшити нашу спільну перемогу.

Ви можете придбати триденний квиток, а також квиток окремо на кожен з днів спираючись на ваші вподобання, будемо раді всіх вас бачити!
Всі, хто з тих, чи інших причин не зможе бути присутнім на фестивалі, але має бажання долучитись до підтримки наших воїнів, зможуть задонатити гроші під час онлайн трансляції фестивалю. Посилання на трансляцію опублікуємо перед початком його початком на нашому сайті за посиланням в шапці профілю та на сторінках наших соцмереж.

Де: м. Тернопіль, Na ПОШТІ;
Коли: 13, 14, 15 травня;
Квитки: fainemisto.com.ua

Дякуємо кожному з вас за ваші донати, підтримку і теплі слова. Цінуємо і хочемо обійняти кожного.
Обіцяємо після перемоги повернутися до того, щоб дарувати вам найкращі миті вашого літа. А поки нам усім потрібно докласти максимум зусиль для того, щоб орда якнайшвидше зникла з лиця Землі.

Цей фестиваль не для розваг. Цей фестиваль для допомоги і перемоги!

Любимо вас,
і до зустрічі.
Ваше Faine Misto”.

Pin It

Comments are closed.