В ООН оприлюднили нові дані щодо загибелі цивільних від рук російських окупантів

В ООН оприлюднили нові дані щодо загибелі цивільних від рук російських окупантів

Управління Верховного комісара ООН з прав людини оновило дані щодо жертв та постраждалих внаслідок російської агресії в Україні за період від 24 лютого по 12 травня.

Як інформує Радіо Свобода, Управління задокументувало 3 573 смертей та 3 816 поранень мирних мешканців у порівнянні з 3 541 загиблим та 3 785 пораненими за даними на кінець доби 11 травня.

Зокрема, в Донецькій та Луганській областях, за офіційними даними ООН, загинули 1 919 цивільних, із них 1 802 – на території, яка контролюється урядом України.

При цьому ООН припускає, що реальні цифри – значно вищі, “оскільки отримання інформації з деяких місць, де тривають інтенсивні бойові дії, відбувається з затримкою, та багато повідомлень із місць, звідки надходить інформація про втрати серед цивільного населення, все ще потребують підтвердження”.

“Це стосується, наприклад, населених пунктів Маріуполь (Донецька область), Ізюм (Харківська область), і Попасна (Луганська область), де, за повідомленнями, мали місце численні випадки загибелі чи поранення цивільних осіб”, – зазначають в Управлінні.

Pin It

Comments are closed.