Любов під час війни: нова лірична пісня від Сергія Костецького

Любов під час війни: нова лірична пісня від Сергія Костецького

Український вокаліст та хореограф, переможець телепроекту “Танці з зірками” і учасник “Голос країни” Сергій Костецький презентує першу авторську пісню “Нехай”.

Іноді навіть ідеальне життя перетворюється у рутину. Кохання, відносини, потреби стають буденністю. В них відчуваються недоліки, складнощі, але кожен день ми закриваємо на них очі і продовжуємо жити нав’язаними стереотипами. Лише наодинці з самими собою, ми можемо бути відвертими, відчувати свої справжні бажання, не звертаючи уваги на інших. І чи це правильно, чи ні – кожен вирішує сам для себе.

«Нехай» – це в першу чергу питання до самого себе, пошук власних бажать, емоцій, які часом так важко відокремити від загальних норм, правил та обов’язків.

Все не так просто – саме ці слова завжди викликають сумнів у нашому житті, стають тим самим першим кроком, з чого починаються зміни. Вони переслідують нас у думках, змушуючи кожен раз повертатись до них та мріяти про зміни, які рано чи піздно стануть реальністю.

«Нехай» – заклик до кожного з нас виринути з буденності, знайти в собі сили рухатись далі, розірвати межі встановлених реалій та створити світ власних бажань.

Music & Lyrics: Сергій Костецький, DIMARIA
Sound-production: Микита Богданов
Video-design: Yan Muratov
PR & Booking: Ruslan +38 (063) 647-45-43

Посилання на Ютуб: https://www.youtube.com/watch?v=aZdNM6AitBE

Pin It

Напишіть відгук

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *