У МВС анонсували зміни в законопроєкті про обіг зброї

У МВС анонсували зміни в законопроєкті про обіг зброї

Проєкт закону “Про обіг цивільної вогнепальної зброї” буде змінено до другого читання у Верховній Раді України. Нині документ розробляється Міністерством внутрішніх справ спільно з парламентарями.

Про це повідомили в пресслужбі МВС.

“Поки що ми єдина країна в Європі, яка досі на законодавчому рівні не врегулювала спеціальним актом питання обігу цивільної вогнепальної зброї. Народні депутати України, вносячи правки до другого читання, ураховують пропозиції МВС, які базуються на кращій міжнародній практиці”, — розповів заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Крім того, у МВС нагадали, що раніше опитування громадян щодо обігу зброї відбувалося в застосунку “Дія”. У голосуванні взяли участь понад 1,7 мільйона людей:

59% — за те, що пістолети можуть мати всі громадяни, які дотримуються вимог закону, та можуть вільно носити їх із собою в громадських місцях;

22% — пістолети категорично не мають бути в обігу серед цивільного населення взагалі;

19% — пістолети можуть мати всі громадяни, які дотримуються вимог закону, але використовувати їх зможу тільки в тирах чи на стрільбищах. Носити зброю із собою заборонено.

Pin It

Comments are closed.