Благодійна виставка дитячих малюнків “Світ навколо мене”

Благодійна виставка дитячих малюнків “Світ навколо мене”

15 вересня у ТЦ “Глобус” на Майдані Незалежності відбудеться благодійна виставка дитячих малюнків «Світ навколо мене». Мета цієї виставки — збір коштів на облаштування бомбосховищ у Бердичівський спеціальній школі та Новоборівському дитячому будинку-інтернаті Житомирської обласної ради. Акцію ініціює Український Благодійний фонд «Діти Дітям». Ці навчальні заклади опікуються дітьми з ментальними порушеннями розвитку.

Частину коштів на відновлення бомбосховищ вже знайдено, йдуть ремонтні роботи. Проте їх недостатньо, щоб придбати електрогенератор, вентилятори повітря та електроплити. Загальна сума, яка необхідна для придбання та встановлення цього обладнання, – 100 000 грн. Кожний може підтримати цю акцію, придбавши малюнок або надіславши донат.

До проєкту також долучилася Ганна Яхно, мама чотирирічного Сашка, який став однією з перших жертв війни. Ця зворушлива історія захопила весь світ, що плакав і переживав разом з батьками. Ганна передала до Фонду картину, яку написала після загибелі сина. Ця картина буде продана під час виставки, а гроші підуть на потреби шкіл-інтернатів.

Всі кошти від продажу малюнків та донати від меценатів підуть на ці потреби, бо без наявності сучасного бомбосховища школи не зможуть розпочати повноцінний навчальний процес. Діти з особливими потребами не мають змоги навчатися дистанційно!

Надсилайте малюнки на адесу: м. Київ, Нова почта №80, Наталія Кісєльова, тел. 050-594-89-35

Довідка про Український благодійний фонд “ДІТИ ДІТЯМ” у цифрах:

З 2018 року фонд зібрав: 8 324 776 грн

Витратив:

на медикаменти — 2 222 602 грн;

на памперси — 2 042 811 грн;

на інв. ліжаки для купання, інв. візки та коляски — 343 683 грн;

на реабілітацію — 515 622 грн;

на допомогу дитячим будинкам — 673 677 грн;

ДЕ: ТЦ “ГЛОБУС”, Майдан Незалежності

КОЛИ: 15 вересня о 16:00

ВХІД ВІЛЬНИЙ

https://kids2kids-fund.com/uk/

Pin It

Comments are closed.