Прем’єр Японії закликав реформувати ООН через агресію росії проти України

Прем’єр Японії закликав реформувати ООН через агресію росії проти України

Прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда закликав до реформування Організації Об’єднаних Націй через її неефективність у протистоянні російській агресії в Україні.

Про це повідомляє АР, передає Укрінформ.

Виступаючи на 77-й Генасамблеї ООН в Нью-Йорку, Кісіда висловив розчарування неспроможністю Ради Безпеки ООН відреагувати на російське вторгнення в Україну через право вето росії і закликав до реформ, які дозволять ООН краще захищати глобальний мир і порядок.

«Раніше Організація Об’єднаних Націй відігравала центральну роль у підтримці миру в усьому світі, але фундамент міжнародного порядку зараз дуже похитнувся», – зазначив японський прем’єр.

За його словами, вторгнення росії в Україну порушує філософію та принципи Статуту ООН, а також ідею про те, що всі країни повинні дотримуватися верховенства права.

«Ми повинні усвідомити, що цілісність Організації Об’єднаних Націй під загрозою через вторгнення в Україну росії, яка є членом Ради Безпеки ООН», – сказав глава японського уряду, додавши, що «нам потрібні дії в напрямку реформ, а не просто розмови».

Pin It

Comments are closed.