Військовослужбовець ЗСУ презентує максі-сингл з двох пісень

Військовослужбовець ЗСУ презентує максі-сингл з двох пісень

Військовослужбовець ЗСУ Remez презентує свій дебютний максі-сингл «1». В максі-синглі «1» Remez ділиться зі слухачами історіями кохання та служби в лавах ЗСУ.

Пісня «Отряд ім.Івана Сірка» – це гімн роти Remez’а, який він написав на прохання командира для підняття бойового дух побратимів. Виконавцю вдалося все виразити в словах як і є, підписуючись під кожним словом цієї пісні. «Отряд ім.Івана Сірка» пісня-розповідь про військових: хто захищає нашу країну зараз, які вони різні – стріляні й не стріляні. Про те, що в мирному житті не мали зустрітись, але вже як справжні брати, яких на відмінно від друзів, ми не обираємо – вони просто з’являються в нашому житті.

«Коли ми ще стояли в Києві, здається це було в березні, я зрозумів, що маю вільний час між чергуваннями на блок постах, а без музики вже було складно. То ж я запитав дозволу у командира роти привести інструменти та в окремій кімнаті займатись музикою. Командир добродушно погодився, але попросив написати гімн роти. Спочатку я записав демо на ноуті, а з часом дістався до студії. Після того, як отримав поранення і повернувся до Києва, по завершенні лікування одразу почав працювати над піснями. Єдине за що я отримав невеличкий прочухан від нашого медика, це те що в пісні суто про чоловіків, а не дуже згадується про військових дівчат», – пригадує Remez.

Яка ж військова пісня й без кохання? Наш реліз не виключення, максі-сингл «1» завершується саме піснею про кохання. «Марічка» – пісня про закоханість, метелики в животі та гарний мрійливий настрій, які роблять нас щасливішими.

«Коли я був у шпиталі, з’явилося  трохи більше часу на соцмережі. Саме в цей час в соцмережах натрапив на дівчину, на ім’я Марічка. Я писав їй вірші та намагався якось привернути її увагу. Якось я пішов пограти на гітарі та почав просто наспівувати її ім’я –  так і вийшла пісня. Ніякого прихованого сенсу там немає, все як є, так і є. Коли я виклав цю пісню в Telegram-каналі, моя подруга попросила записати відео просто під гітару. Коли я це зробив, не лишилось жодної Марії, Маші чи саме Марічки, яка б не виклала цю пісню собі в сторіз», – розповідає Remez.

Військовослужбовець ЗСУ – це не просто супергерой нашого часу. Це людина, яка також має емоції закоханості, поруч з покликом серця – захищати свою країну. Віримо в ЗСУ та кожен своїми силами й можливостями наближає перемогу.

Максі-синглі «1» на цифрових платформах:

https://remez.fanlink.to/1

Відео на пісню «Марічка»:

https://youtu.be/RiVx10ZyCD8

Pin It

Comments are closed.