У iPhone з’явиться зворотна бездротова зарядка

У iPhone з’явиться зворотна бездротова зарядка

iPhone 14 Pro, який став покращеною версією iPhone 13 Pro з новим вирізом Dynamic Island та 48-мегапіксельною камерою, не має функції, яка є у багатьох флагманських телефонів. Йдеться про зворотну бездротову зарядку.

Ця функція є у багатьох Android-смартфонах, деякі з яких коштують набагато менше, ніж iPhone 14 Pro. На радість шанувальників, ситуація має змінитися в нових смартфонах Apple, оскільки компанія з Купертіно отримала патент на бездротову зворотну зарядку для iPhone, про що повідомляє Patently Apple.

Питання лише у тому, коли ця функція дебютує на iPhone. Згідно з першими чутками, iPhone 15 повинен отримати довгоочікуваний роз’єм USB-C і більш високу швидкість заряджання. Чи відкладе Apple впровадження функції зворотного бездротового заряджання до виходу iPhone 16, ми дізнаємося в наступному році.

Один з керівників Apple, Крейг Федерігі, що відповідає за розробку iOS, заявив у ході свіжого інтерв’ю, що Dynamic Island є найсерйознішою зміною користувальницького досвіду для iPhone з часів iPhone X, випущеного п’ять років тому.

Pin It

Comments are closed.