Toyota представила оновлену Corolla з безліччю змін

Toyota представила оновлену Corolla з безліччю змін

Компанія Toyota вкотре представила оновлену версію Corolla. Наразі була показана японська модель, призначена для домашнього ринку. Нова Toyota Corolla 2023 візуально практично не відрізняється від седана, який продається в інших країнах. Для Японії розробники підготували кілька цікавих технологічних рішень.

Компанія Toyota поки не стала повністю розкривати особливості Corolla. Японська модель також оснащується великою решіткою радіатора і великим спортивним бампером з металевою накладкою. Кузов седана поповнили декоративні вставки синього кольору, які говорять про електродвигуни.

Toyota заявила, що Corolla в Японії зберегла 1,5- та 2-літрові мотори, які були модернізовані: тепер вони відрізняються кращою паливною економічністю, ніж раніше. Також японська модель придбала гібридну установку із 1,8-літровим двигуном в основі. Електроагрегат, що йде разом з ним, пережив чергову модернізацію. Але й у цьому випадку Toyota не розкриває всіх деталей.

У комплекті з Corolla в Японії тепер пропонують 10,5-дюймовий цифровий екран, мультимедіа з підтримкою Wi-Fi, кілька паркувальних датчиків і розширений комплекс безпеки, який поповнився системою, яка запобігає надмірному зближенню з автомобілями, людьми та велосипедистами. Для цього вона задіює гальмівну систему та кермо. Крім того, бортова електроніка Corolla підтримує віддалене оновлення.

За базову версію седана запросили 1,99 мільйона єн. Corolla в Японії представлена ще в кузовах хетчбек та універсал.

Pin It

Comments are closed.