Німеччина пообіцяла Україні додаткову військову допомогу, зокрема сотню танків з країн-союзників

Німеччина пообіцяла Україні додаткову військову допомогу, зокрема сотню танків з країн-союзників

Українська армія продовжує звільняти тимчасово окуповані території від російських загарбників і потребує ще більше озброєнь від західних партнерів на шляху до остаточної перемоги. Зокрема й від Німеччини, де вже найближчим часом пообіцяли додаткову військову допомогу для Києва у вигляді систем ППО IRIS-T і танків зі Словаччини та Греції. Про це заявила міністерка оборони ФРН Крістін Ламбрехт, пише CNN.

Під час візиту до Литви вона зазначила, що окрім оголошених раніше поставок IRIS-T, Берлін досягнув домовленості з урядами Словаччини та Греції, які погодилися надати Україні близько ста танків.

Крім того, на тлі зростаючих безпекових загроз Ламбрехт закликала НАТО зміцнити оборону Альянсу, усунувши прогалини, зокрема, в протиповітряній обороні.

«Ми живемо в серйозні часи, і в такі часи також важливо знати, де у нас є прогалини в захисті. Протиповітряна оборона є однією з таких сфер, де необхідно терміново діяти», — сказала Ламбрехт під час відвідування німецьких військ, дислокованих у Литві.

Також міністерка оборони ФРН заявила, що «зіштовхнувшись із зростаючою загрозою безпеці», Німеччина створить нову піхотну бригаду, яку можна буде швидко розгорнути в Литві в разі потреби.

Pin It

Comments are closed.