За добу поліція Херсонщини відкрила 35 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів армії РФ

За добу поліція Херсонщини відкрила 35 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів армії РФ

За добу поліція відкрила 35 кримінальних проваджень за фактами воєнних злочинів російської армії у Херсонській області. Поліція оглядає місця обстрілів, збирає речові докази та фіксує наслідки ворожої атаки з боку окупаційних військ РФ.

Про це повідомила пресслужба ГУ Нацполіції у Херсонській області.

“Російські війська атакували громади Бериславського району зі ствольного та реактивного озброєння, загинули мирні люди, є поранені. Знищені житлові будинки, внаслідок потрапляння снарядів виникли пожежі, пошкоджені автомобілі”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, поліцією задокументована злочинна діяльність кореспондента пропагандистського телеканалу. Він розповсюджує недостовірну інформацію, котра виправдовує злочини Росії та дії окупаційної влади у Херсоні.

В поліції повідомляють, що російські військові грабують фермерські господарства, звідки забирають сільгосптехніку, запчастини до неї та вивозять врожай зернових.

Також у місцевого населення викрадають автомобілі з причепами, у які вантажать награбоване майно, переважно побутову техніку. Військові РФ у Херсоні на території затону пошкодили бокси та викрали човни.

Мешканців, які повернулися додому до нещодавно звільнених територій, повідомляють, що їх будинки пограбували росіяни, а деякі зруйнували та підпалили.

За усіма фактами поліція відкрила кримінальні провадження за ст. 438 Кримінального кодексу України (Порушення законів та звичаїв війни).

Pin It

Comments are closed.