Швейцарія виділить Україні приблизно $100 млн на ремонт енергетичної інфраструктури та забезпечення питною водою

Швейцарія виділить Україні приблизно $100 млн на ремонт енергетичної інфраструктури та забезпечення питною водою

Уряд Швейцарії ухвалив план дій щодо надання зимової допомоги для України, щоб допомогти пом’якшити наслідки холодного сезону у зв’язку з російською агресією. Про це йдеться у заяві уряду країни, опублікованій 2 листопада.

На додаток до свого нинішнього гуманітарного проєкту в Україні та регіоні Швейцарія виділяє 100 млн швейцарських франків (майже $100 млн) на проєкти з підтримки термінового відновлення енергетичної інфраструктури та пом’якшення небезпечної гуманітарної ситуації.

Уряд зазначає, що Швейцарія допомагає Україні закуповувати джерела енергії й запасні частини, бере участь у ремонті систем залізничних скріплень (для перевезення важких вантажів, таких як зерно). Також вона надає гуманітарну допомогу, тим, хто найбільше постраждав від війни в Україні, допомагає підготуватися до зими, зокрема, це заміна вікон, забезпечення утеплення та харчування тощо.

Окрім того, Швейцарія думає про те, щоб доправити додаткові товари для надання допомоги, такі як генератори, насоси або устаткування для очищення води. Федеральна рада подасть запит до парламенту про додатковий кредит у розмірі 76 млн швейцарських франків для покриття цих напрямів діяльності.

Pin It

Comments are closed.