MEGOGO MUSIC AWARDS відзначить митців музичного фронту

MEGOGO MUSIC AWARDS відзначить митців музичного фронту
Козаків супроводжували у бій литаври, а сучасне українське військо — музика вільної країни. Пісні, що народились після 24 лютого, зміцнюють патріотичний дух та додають наснаги. Нова музична премія MEGOGO MUSIC AWARDS створена саме для того, щоб відзначити виконавців, які зробили свій вклад у нашу перемогу.

Сьогодні весь світ спостерігає розквіт української ідентичності та потужний спротив не лише на військовому фронті, а й на культурному. Саме артисти своїми піснями підтримують бойовий дух українців та гідно представляють нашу країну на міжнародній арені.

«Музична премія від каналу MEGOGO LIVE заснована для популяризації сучасної української музики, пошуку нових імен та звучань, а також справедливої відзнаки творчих успіхів наших артистів. 2022 рік став переломним у процесі українізації шоубізнесу і це потужна відповідь креативної спільноти на спробу ворога знищити незалежність України», — розповіла маркетинг-директорка MEGOGO Валерія Толочина.

В рамках MEGOGO MUSIC AWARDS переможців обиратимуть у девʼяти номінаціях. У восьми з них слухачі голосуватимуть за виконавців, визначених командою каналу MEGOGO LIVE. Серед номінантів зустрічаються як відомі артисти з багатомільйонною аудиторією, так і нові хітмейкери. Девʼята ж номінація «Музика вільної країни» є особливою – тут музиканти або їх продюсери можуть самостійно номінувати пісню, що відповідає духу премії: вона має бути написана українською мовою після 24 лютого, знаходитись у вільному доступі для прослуховування, та, бажано, мати кліп для показу на каналі MEGOGO LIVE. Також на цю нагороду не можуть претендувати виконавці, що вже представлені у інших номінаціях.

Голосування розпочалося 14 листопада на спеціальній сторінці на сервісі MEGOGO і триватиме до 11 грудня. Долучитись до вибору переможців можуть усі бажаючі. Прийом заявок на номінацію «Музика вільної країни» буде здійснюватись в період з 14.11 по 28.11 включно, а голосування за її переможця пройде в період з 30.11 по 11.12.

Pin It

Comments are closed.